Jump to content

Оригинален Ксенон Ауди А4 Б6


BateSvetli

Recommended Posts

 Колеги след доста умуване как да си реша проблема със слабо светещите къси си сложих фарове с оригинален ксенон и чудо фаровете вече са приказка.Обаче се оказа че сега не мога да регулирам фаровете на височина от копчето.Та въпросът ми е тези така наречени Кантари на задните носачи ли са или са на датчика за АБС-а.Че вчера като рових по сайтовете открих датчик за АБС със датчик за регулиране на фаровете.И ако сменя само АБС датчиците ще стане ли номера да се регулират автоматично фаровете ?? Или няма смисъл да се вкарвам в излишни приключения 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кантари / машинки има един в задния ляв калник и един е предния ляв калник. Закачат се на носачите. Но ще ти трябва и инсталацията за тях. Незнам дали ще успееш лесно да ги ретрофитнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буксите са различни колега.Старите са с 3 пина а новите с 5 от които 1 не се ползва :) Мислих го и тоя вариант но трябва да преправям буксите , а и старите фарове ги продадох вече :) Но както и да е за момента не е проблем , че не мога да ги свалям и вдигам с машинките.А за нова инсталация мисля , че няма смисъл да се занимавам , че е голяма играчка.Благодаря за отговорите 

Колеги на дисплея ми светва , че съм превишил скоростта някой да знае как се махаше това ?? Махал съм го но честно казано вече нямам спомен как ставаше номера :) По спомен от копчетата на километража се правеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако фаровете не са отваряни и рециклирани съвсем скоро ще ти е слаба и тази свелина. Ако не са рециклирани в момента най-вероятно те грабва ефекта от самия ксенон, защото светлината е различна от обикновена крушка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активиране "Speed warning 2":
1. Колата Да "НЕ Е" на контакт
2. Натискаш еднократно "CHECK" - ще светне показанието на километража и часовника
3. Натискаш и задържаш за 2 сек. "CHECK" бутона
4. С бутоните за управление на борд компютъра (на лостчето за чистачки) нагоре и надолу си определяш скоростта.
 
Деактивиране "Speed warning 2":
1. Колата Да "НЕ Е" на контакт
2. Натискаш еднократно "CHECK" - ще светне показанието на километража и часовника
3. Натискаш и задържаш за 2 сек. "CHECK" бутона
4. С бутона "RESET" на лостчето за чистачки изчиства зададената скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам нещо относно фаровете. От къде мога да се сдобия с два нови рефлектира за лупите на нашите фарове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, vlado написа:

Активиране "Speed warning 2":
1. Колата Да "НЕ Е" на контакт
2. Натискаш еднократно "CHECK" - ще светне показанието на километража и часовника
3. Натискаш и задържаш за 2 сек. "CHECK" бутона
4. С бутоните за управление на борд компютъра (на лостчето за чистачки) нагоре и надолу си определяш скоростта.
 
Деактивиране "Speed warning 2":
1. Колата Да "НЕ Е" на контакт
2. Натискаш еднократно "CHECK" - ще светне показанието на километража и часовника
3. Натискаш и задържаш за 2 сек. "CHECK" бутона
4. С бутона "RESET" на лостчето за чистачки изчиства зададената скорост.

 Колега мерси за инфото :)

 

 Светли по добре ги рати за рециклиране :) А иначе фаровете не са рециклирани не е пипано нищо по тях.Някога ако се наложи ще ги рециклирам но а сега светят добре.А между другото старите фарове пак ми бяха с ксенон афтърмаркет и знам как свети не ме подлъгва това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ох скоро го коментирах това с един приятел ама не помня за къде спомена , че ги рециклират и колко излиза 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...