Jump to content

Ауди А5 2.0tfsi наводнен до тавана.


Audi A3 Sportback

Recommended Posts

Разбира се , че не е невъзможно, но е логично да си зададем въпроса на каква цена си струва и е приемливо да се хванеш с подобна задача.

 Ако човек си направи сметката и тя му излиза.....що пък не?

 При положение, че си поръчал цялата електроника, това е добро начало.

Дръж темата активна с някоя снимка, сподели какво се случва, все пак си се хванал....ще бъде интересно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Този автомобил ще се появи в мобиле.бг рано или късно и някой ще си го купи и няма да знае, че е бил наводняван дори. 5-10% от колите са с такъв произход в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година.Започнахме годината с успех.Запалихме аудито и днес вече се возихме с него.Остава да го оборудваме и до дни ще е на регистрация в КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че може да има поражения при положение,че съм сменил всичко.Абсолютно Всички модули в купето,друга конзола на скоростния лост,Ключ за фарове,цялата електроника на волана,километраж,гълтач,парно,машинки на врати,парно,огледало.Всички букси  са изчистени и са като нови.Купето е измито,като преди това съм избил всички тапи за да изтече мизерията и няма изобщо следи и миризма на нищо.Сложил съм и оригинални тапи на купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи си я направил, аз знам за други давени коли и си ги карат хората години след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.Като са направени като хората,но е много труд,но пък си заслужава,защото всичко излиза на половин цена от първа цена в България,и не е на 200000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязла ти е под 20к с всичко по нея, покупка, докарване, нови модули, ремонти и т.н.?

Мисля, че не каза Coupe или Sportback е колата?

Сам ли си прави всичко по нея или в сервиз?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ееее супер проект ако разбирах и аз бих се захванал само не ми стана ясно как двигателя е жив след като е потопяван.

Пс. Ако всичко излезе изгодно си заслужава 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...