Jump to content

Въпрос за окачване на Б3


HellBull

Recommended Posts

Колеги здравейте. От доста години търкалям едно ауди 80 б3 1.8 моно 90 коня (PM мотор) и доста често го товаря много при което задницата доста кляка. Възможно ли е да сложа амортисьори и пружини от Б4 комби и дали ще кляка по-малко задницата по този начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-корави ли са от тези на 80-ката и пасват ли? В смисъл само взимам пружините и си ги слагам на моята кола така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука на близко има 1-2 автоморги и като се поразтопи снега ще отида да питам да видим какво ще кажат, :) дали ще имат :)

A да попитам има ли значение дали ще са от 80 купе или 90 купе или и на двете са им еднакви пружините?

Редактирано от HellBull
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих донор от който да взема частите

ето го

Показвам го с цел пак да потвърдите че от тази кола ще станат на Б3 седан пружините. Другото което е колегата ги продава само с амортисьорите, а мойте мак са за смяна, те ще станат ли? Доста въпроси задавам и все едни такива глупави ама досега като не съм се сблъсквал е по-добре да питам. Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьорите от купе не стават на Б3.Има разлика в дължината на стержена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата иска да я повдигне,ние говорим за пружините,но за протокола нека се знае,че амортесьотите от купе на седан не стават.

Редактирано от zezo_inter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси много, аз чакам колегата да ги свали тези дни от колата че вика доста сняг има около нея и после като ми ги изпрати да видим аз кога ще имам време да ги сложа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A колеги тези пружини от купе как изглеждат сравнени с тези от седана, пак от горе до долу с еднакъв диаметър ли са. Днес ги получих и пружината има външен диаметър 10 сантиметра, и дебелина на пружината 1 сантиметър. Такива ли трябва да са, или по средата пружината трябва да е по-широка отколкото в двата и края?

Редактирано от HellBull
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...