Jump to content

Въпроси за MMI


RhythmiX

Recommended Posts

Първо провери всички бушони, след това закачи VAG-COM и сканирай за грешки, запази файла, изчисти ги и сканирай пак. Ако е само ММI имаш късмет - в подобни случаи горят по няколко модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здпавейте колеги дайте съвет MMI по рамата на колата ли се прави от Ауди констатираха  че имам проблем   MMI и затова постоянно ми пада акомулатора защото неспира да консумира ток и следователно трябва нов да порачам  ако знаете нещо споделете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да го ъпдейтваш (MMI) до последна версия, преди да тръгваш да го сменяш.

Може да се е насрал нещо софта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам следния проблем , mmi работи само на контакт , някой сблъсквал ли се е с този проблем , на доста аудита съм виждал че работи само на s контакт , всичко кодировки са както трябва , също така няма грешки никъде относно ммi я .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.12.2018 г. at 9:13, zhelyazA6 написа:

Пробвай да го ъпдейтваш (MMI) до последна версия, преди да тръгваш да го сменяш.

Може да се е насрал нещо софта...

Миналата година в ауди го ъпдейтнаха защото правеше проблеми с стрелката за гориво оправи се сега казват ме трябва да го сменя а сумата не си струва  в форума дали има някой който да го провери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като highjack-неш на някой темата и ходи после разбери къв ти е проблема и как да ти помогнат хората. Закачи я на вцдс, запиши си кодингите на мми-а. Купи един втора ръка, смени и прекодирай. После в Порше само за CP да ти махнат. Елементарна е смяната, но отнема време и за това си искат пари, нормално е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1995 написа:

Така като highjack-неш на някой темата и ходи после разбери къв ти е проблема и как да ти помогнат хората. Закачи я на вцдс, запиши си кодингите на мми-а. Купи един втора ръка, смени и прекодирай. После в Порше само за CP да ти махнат. Елементарна е смяната, но отнема време и за това си искат пари, нормално е.

В порше казаха че дори и да наверя друга те няма да ми помогнат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости, не могат да ти откажат да махнат CP само ще проверят дали е краден. Вземи си юнит от някоя ударена и си в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така мога ли да го направя огледалата да ми се прибират/отварят,като заключвам/отключвам?

 

Не, аз почнах да си правя един CAN модул, ама чакам да се стопли времето да довърша....

чакаме с нетърпение [emoji16]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

ЗДравейте колеги,

 

в събота имах неблагоразумието да подавам ток от друг акумулатор и да объркам в първият момент клемите. Т.е. свързах (+) с мину (-) на вече запалена друга кола. Влседствие на което ми изгасна MMI (не работи нито радио, нито навигация), екранът е изгаснал и не се включва.

Някой има ли идея какво по-точно може да се е случило. На първо четене си мисля дали не е бушон, което би било най-малкото зло, но говорих с приятел и той сподели, че може и да е модул.

Ще се радвам на всякаква полезна информация и градивна критика [emoji4]

пиши ми на лс

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Ще потърся до видим какво ще стане

ако не можеш да си го смениш, ще ти го сменя [emoji6]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
От зеленото меню DIAG SETTINGS и след това търсиш къде пише BOARD COMPUTER и маркираш.
Здравейте те колеги някой знаели как да си изкарам дигиталния километраж от зеленото меню че Неми излиза на борд компютър а

Изпратено от моят motorola one zoom с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш просто да го изкараш от зеленото меню - трябва да ти е ъпдейтнат модула, @kpematop може да ти съдейства с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте те колеги някой знаели как да си изкарам дигиталния километраж от зеленото меню че Неми излиза на борд компютър а

Изпратено от моят motorola one zoom с помощта на Tapatalk

не става през зеленото меню, ако решиш пиши

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

а аз да попитам тъй като се рових в зеленото меню на ММИ и правих уж някви настройки за таймери и глупости.. и от тогава някви системи не заспиват и постоянно ми бутат акумулатора до 10%.. някой ако може да помогне и да каже кое да погледна и настроя ще съм му много благодарен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при мен беше навигация в багажника не заспиваше погледни като заключиш колата дали ще изгасне

Изпратено от моят motorola one zoom с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

копчето на аварийните продължава да свети с часове.. и понякога заспива след час понякога след 5-6часа.. в повечето случаи заспива след доста време..

а и при мен навигацията не работи и набива някви грешки за антена и двд.. има ли някъв бушон който да я изключа така и така не работи поне да не ми бута тока ..

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и при мен навигацията не работи и набива някви грешки за антена и двд.. има ли някъв бушон който да я изключа така и така не работи поне да не ми бута тока ..
В интернет има схема за бушоните кои за какво е погледни

Изпратено от моят motorola one zoom с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търсих но тва е че не мога да открия точния бушон за антената или навигацията..

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отделен бушон. DVD-то е причината, а не антената. За сега физически го свали докато не ти е съсипало акумулатора. Можеш да си поръчаш нов механизъм от Алито.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...