Jump to content

Проблем с ел стъкла


tokaii

Recommended Posts

Колеги, от известно време ел стъклата едно по едно започнаха да отказват. От към шофьора отказа напълно,пасажерското може да се сваля и вдига от копчето което е при шофьора Но не работи от копчето на неговата врата,същото е и отзад. Дали проблема е в бутоните или в някой блок за управление според вас? Колата е ауди а4 б6 1.8т 2001г

Редактирано от tokaii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв проблем.Реших го като свалих тапета(на шофьорската врата) от там модула за управление на ел.стъклата(трябва да свалиш дръжката от тапета за да го изкараш) и напръсках буксата с WD40.Ако не се получи търсиш нов модул.(виж си родителския контрол (правоъгълното копче намиращо се на модула след четирите бутона за ел.стъклата) дали работи изправно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/22/2017 at 9:59, tokaii написа:

Колеги, от известно време ел стъклата едно по едно започнаха да отказват. От към шофьора отказа напълно,пасажерското може да се сваля и вдига от копчето което е при шофьора Но не работи от копчето на неговата врата,същото е и отзад. Дали проблема е в бутоните или в някой блок за управление според вас? Колата е ауди а4 б6 1.8т 2001г

Абсолютно същия проблем си го реших с 2 нови бутона и не съм се занимавал с модули и ВДта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Днес смених копчетата, които са на шофьорската врата, но проблема си остана същият, от какво друго може да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получи от скоро точно същото. Шофьорското отникъде не иска, дори когато ги свля с дистанционното при отключване слизат само другите три,. Тях пък мога да ги движа само от шофьорските бутони. Ко стаа, ба ли го. Свалих кората, разместих букси това онова, промяна никаква. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ходих при един приятел да ми прочете колата,дава грешка модул предна врата единичен прозорец.Дали става въпрос за комфорт модула или е друг и къде е,ба ли го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък правоъгълното копче не иска да щтрака. И само шофьора може да комндва задните прозорци или ако го натисна пасажерите отзад могат да свалят.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...