Jump to content

Странно поведение А3 2.0T FSI


IVO

Recommended Posts

Вчера карах по магистралата и в един момент след отпускане на газта, за да изчакам два тира да се изпреварят и повторно набиране на 3000 оборота колата престана да върви.  От 2000 до 3000 оборота набира, на 3000 няма никой. Това продължи около 3-4 минути, след което все едно нищо не се е случило. Отново тръгна. Мотора е BWA, 200к.с сток.

 

Днес ходих в ХЕЕД 91, имаше грешка... ниско налягане на гориво в рейката, която като се изчисти не се появява. Не можаха да ми кажат какъв е проблема.

Утре ще отида при колега от форума, да видим той дали ще разбере нещо.

 

Някой сбъсквал ли се е с подобен проблем? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж да не е датчика за налягане на горивото, който е на рейката - може да прави някакви номера той(моя го смених, новия не е скъп). Няма как да е турбото според мен, щеше да е друга грешката.

Редактирано от MPAK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не е турбото. Има вероятност да се окаже помпата /тази отзад/. Показва дъти сайкъл между 70 и 80%, а ми казаха че е нормално да е около 50%. Очевидно има някаква рестрикция и за начало ще се сменя горивният филтър, въпреки че е оригинален и е на 5000км. После ще де проверява цедката на помпата и ако се налага смяна. Но да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...