Jump to content

4.2, V8 - генерация


150hp

Recommended Posts

Наскоро качвахме колата на канал и майсторът забеляза, че гърнетата са тръгнали да гният и да се скапват. Каза, че могат да изкарат още време, но е желателно вече да се мисли в посока смяна. Извършихме справка, от която се установи, че такава генерация не може да бъде открита никъде, включително и по моргите.

Възможно ли е това и какво да правя в случай, че дойде моментът, в който гърнетата наистина трябва да се подменят?

Наистина ли никъде няма варианти за оригинални и чисто нови, или поне читави втора ръка, които да не са запушени вътре и по този начин да тормозят колата и мотора?

Наскоро четох за колега, който имал същите проблеми с намирането на гърнета за 2.7 битурбо. Може ли някой колега да окаже съдействие по въпроса?

Редактирано от 150hp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕмКомплект се занимават с генерации, звънни и ги питай дали нямат, или не могат да ти изработят. Там са ми намирали гърнета и колектори за не до там често срещани автомобили. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега аз имам такава генерация, но е без средното гърне ( малко по шумна е ). Аз сложих по тиха , че вече съм с бебе а и ми мина мерака. Ако имаш интерес мога да ти пратя снимки и да се договорим нещо. Пиши на вайбър или звънни 0897555020 .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...