Jump to content

Чип на 2.0... мнения?


v1ppers0n

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

3.0 тфси е единствения двигател вграждан в Ауди който става за каране според този фору,.Така да знаеш.Ааа и маслояда 2.0 тфси също.аз иначе съм против всички тия чипосваници освен ако не са от реномирани фирми.

Редактирано от NakoBako
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто на колегата колата е с мултитроник кутия на дизелов мотор.И може да има негативни последствия след монтажа на чипа.

Не,че някой иска да му чупи хатъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, NakoBako написа:

3.0 тфси е единствения двигател вграждан в Ауди който става за каране според този фору,.Така да знаеш.

Ти карал ли си 3.0 ТФСИ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, moto_fan написа:

Сигурно иска и той  да те повози :hilezh:

Ааа не.При непознати не се качвам.Мама така ме е учила.

Иначе да кажа,че според мен 3.0 ТФСИ е супер.само дето някой пита за друг двигател и веднага му се обяснява,че най добре да търси 3.0 тфси.Все едно човека не знае за съществуването му :) Аз ще почвам да препоръчвам вече 4.0 ТФСИ. :) Щото другото не става..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как го караш. На мен при предишната смяна за 10 000км. ми даде 1- 1.2л., на следващата почти 2л., но съм

я ръчкал повечко.

Имам близък приятел с А7 със същия мотор като моя и неговата дава 300-400гр. на 1000км., но колата е на 180 000км. и той като се качи я разцепва от даване на газ.

 

Ако си мислите, че дизелът не харчи грешите, просто дори при 1-ва степен на регенерация на ДПФ-а при която не свети лампата малко или много маслото се разрежда и му се покачва нивото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи и от маслото, моята харчеше близо два литра м/у смените VAG LL и половината от това с http://www.royalpurpleconsumer.com/products/hps-motor-oil/

Но да кажем, че 100 до 200гр на 1000км грубо се движеше това м/у 160 и 200к км с даване на газ и засилен мотор...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...