Jump to content

Проблем с централното заключване


Momchilus

Recommended Posts

Оправил съм вече доста брави и винаги проблемът е един и същи, нагар на контактите пластини на второто моторче. Но за да се стигне до него, бравата трябва да се разглоби много внимателно и с чалъм. Последния път нещо се забързах и вместо да измъкна синята ос неразглобена, тя взе че се отключи и разглоби на трите си части и после ми трябваха близо час и половина да  я сглобя правилно. Това го казвам, за тези които ще си оправят бравата сами. Внимавайте, че може и да я сглобите така, че после вратата да не можете да я отворите от никъде!!!

 

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 на брава. Но сега вече е студено и избягвам на студът да свалям кори и механизми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми донесеш бравата в ръка да я оправя на топло, мога и през зимата (и няма да се излагаш) ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Passi said:

Като е студено спуканите спойки се свиват и не правят контакт.

Мама им спойки ,мн тъпо за кола която струва маса пари е недопустимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах по-горе, спукани спойки няма. Всеки който е отварял машинка знае, че достъп до платката няма. Доволно е залята с пластмаса.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз имах този проблем с бравите (машинките) , но се оправи с други или с ремонт на старите,

Ако някой има нужда има едно момче в Пазарджик ги прави и за сега нямам проблем

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега дай някакви координати, че аз съм от Пловдив с тоя проблем.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече и с втора врата имам проблем. До пролетта  сигурно и 4-те ще са за оправяне и тая на багажника и капака и капачката за горивото и да им п*кам на фолксвагените....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах проблем със задна дясна врата ,след отключвне с дистанционното не се отваряше и вчера я поправиха за 1 час ,за инфо на колегите от Варна ,човека който я оправи се казва Петьо и работи до малкото яхтено на стара гара зад ЖП прелеза .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, след посещение при Коцето вратите са като нови! Момчетата работиха изключително внимателно и прецизно и за усилията, които положиха според мен цената бе справедлива! Препоръчвам на всички от региона с проблемни заключвания, прозорци, климатици и т.н. и благодаря!


Редактирано от csteffanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
On 11/16/2017 at 2:36 PM, bsdnikolov said:

Оправил съм вече доста брави и винаги проблемът е един и същи, нагар на контактите пластини на второто моторче. Но за да се стигне до него, бравата трябва да се разглоби много внимателно и с чалъм. Последния път нещо се забързах и вместо да измъкна синята ос неразглобена, тя взе че се отключи и разглоби на трите си части и после ми трябваха близо час и половина да  я сглобя правилно. Това го казвам, за тези които ще си оправят бравата сами. Внимавайте, че може и да я сглобите така, че после вратата да не можете да я отворите от никъде!!!

 

Здравейте, 

може ли някакви контакти с Вас, защото отскоро и аз имам проблем със задните врати. Странното е, че се редуват лявата и дясната. Някой път не се отваря едната, следващият път другата :) Също забелязах, че лампичката на заключването на всички врати (нали има такава опция, да заключиш да не се отваря отвън, когато колата е запалена) вече не свети, а шумът от заключването не е рязък, а по муден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалят се корите на вратите има едни моторчета те също се смвалят чистят се статорните намотки иии мисля,че проблема се решава и аз бях така с една от вратите при мен 50 лева струваше този ремонт ако ли не може да си вземеш нови,защото втора употреба не ти препоръчвам А4 и Q5 имат тези проблеми.Успех 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...