Jump to content

продавам си В4-ката на части 1.9тди 1995г


Recommended Posts

  • Отговори 105
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Разполагам с 16-битово ЕКУ "металното" със сменени цокли и чипове на 1.3бара за разпръсквачи 205ум-150лв.Стендовани дюзи с разпръсквачи 205ум на BOSH закупени от UK - 150лв.

С премахнат имобилайзер е ЕКУ-то!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_1665.JPG

Ето нещо ценно,почти нови защото работя в UK и не са карани повече от няколко месеца.Двойнодеистащи газови турбо серия най- скъпите! Преедните са същите но можеби единия е пострадал,още не знам,защото не са свалени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,
интересуват ме няколко работи - помпата на централното ако е с номер 4A0 862 257 J , каква ѝ е цената и изрядна ли е, също ако колата е с 280мм спирачни дискове отпред и апарати Лукас 54, продават ли се само супортите от апаратите,  и цената на маркуча от серво апарата към помпата на хидравликата, здрав ли е и цена. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

С 256mm дискове и не стават.Имам само помпата на централното,защото е управлявах с китайско дистанционно! Маркучите ги има,но трябва да ги ровя,все пак са на 22г.

Преди 5 часа, audi_80_ написа:

двд дали се продава

Да,паза му и котията дори,копувал съм го ново от UK.

Редактирано от lubolalev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигател със сменен семеринг от към маховика ,нов агренаж ролки,масло и съединител (sachs,иглено лагерче и аксиален лагер) от октомври 2016г.,плюс сменена гарнитура на капака на главата предо около 4г., без абсолютно никави течове на масло-350лв.Сменени още и двата датчика за ниско и високо налягане на маслото. Цената е без ГНП и дюзи.

Има и нов клапан на картерните газове и малкото маркуче отдолу,плюс и стария клапан-бонус който също работи.

Скоростна кутия със сменено масло и семеринг откъм оста на шлиците-280лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Schmeichel написа:

Само да кажа: съболезнования колега!

Много яка Б4-ка, която бих карал!

И мен много ме е яд че я удариха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За амортисьорите иде реч. Сори, тапаталка нещо се е сговнясал. Бях ти цитирал мнението с амортисьорите ама цитата го няма.

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видя ли за какво иде реч (ADVANTAGE) двойнодеистащи на права цена за един беше нещо 178лв,а с отстъпка някаде на 145лв.Ако изкаш да ги сваля двата - 180лв,иначе заедно с пружините, а тампоните над тях и противошоковите са също сменени -250лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и предните, но единия от към страна на удара не е в час,има малка разлика от другия.Boge turbo газови,сменени окло година преди задните (2015)-70лв за двата!

IMG_1701.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...