Jump to content

Color fis display audi a4 b6


Daniel93

Recommended Posts

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Монохромен е. Всички които завършват на 901 са монохромни. Цветните завършват на 931, 932 и 933.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз чак сега виждам за рекуеста за чека на стрелките. Много пъти съм го молил, още преди да излезе пача за голф 4 и така и не успях. Успях да го навия да минем на следващата платформа, но това - греда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах в твоя канал в Тубата че си го направил чрез директен контрол на стъпковите моторчета с някакво Ардуино.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,

 

да се включа и аз в темата - писах на лично във въпросния форум, дано ме огрее :)

Иначе дали знаете някой в югоизточна България (около Бургас ще е перфектно) да прави тази интервенция (инсталация)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те огрее едва ли, пишеш, когато обявят следващата  порция, за момента си е глас в пустиня.

Чети внимателно упътването, почти всеки с поне половин дясна ръка, може да си го монтира сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Крайно време бешИ, някой да го направи, белким тия са по-експедитивни от първенците.....

опааа, тия минале на евраци, хитроооо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата. Издъмпих си таблото с VAG EEProm Programmer (декриптирано), но така и не намирам програма, с която да го разчета - пробвах с DashDumpEdit_v2.8.1, AudiDashEdit_v1.1 и VAG Dash Editor ( 24c32 & 24c64 ) V7.2 EN.

 

Всички ми връщат, че не поддържат въпросния bin файл.

Някой ако знае с какво мога да го прочета, ще съм му благодарен!

 

P.S. Vag EEProm Programmer-a си разпозна всичко (км, логин и тн.) - така че, dump-a си е ОК... (теоритично :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ilieff написа:

Needles sweep mod 🤣

ама доколкото изчетох е леко трудно(невъзможно) за този тип табло

 

Невъзможно е с оригинално табло на Б6/Б7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На мен ми трябва Dump-файл или .bin-файл от табло на RS4 B7 да си подкарам температурата на маслото само да показва ... ако някой има такъв ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да сложиш фърмуер от табло на RS4 в табло на А4. Ако искаш да добавиш допълнителна функционалност към таблото ще трябва да сложиш и допълнителен хардуер.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е толкова различното от табло от RS4 B7 с цветен дисплей и табло от А4 В7 с цветен дисплей?
Разликата не е ли само в софта не в хардуера?

 

Разликите е само изображението RS4 при контакт и темепература на маслото според мен.

И двата мотора имат датчик на картера,който следи за качество,пробег и температура на маслото ... следователно и сигнала върви по КАН или К-линия и отива до таблото.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото мнение съм и аз, не вярвам да имат разлика хардуерно. Конкретно с такова табло не съм се занимавал, но при други нещата стават само със софтуер. Обаче може да ти се наложи да префлашнеш и процесора.

 

... тоя needle sweep с vfiz е егати пародията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...