Jump to content

Здравейте колеги пак се обръщам къв вас този път за едно окачване става на въпрос марка ATEC Мнения по въпроса ми дали някой кара с него или е карал


Spanky

Recommended Posts

Аз съм с такова на приблизително същите километри и няма проблеми. Около мене има още 3-4-ма със същото - и при тях се държи.

Sent From My NOKIA 3310 без фенерче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота сменях маншон на външно дясно каре и откачих горните носачи за да извадя карето. Учудващо бяха доста добре, движеха се стегнато и нямаха луфтове. Предполагам от ляво е също така. Принципно по бързо се разбиват от дясно по мои наблюдения.

Доволен съм за парите и качеството им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Носачите ATEC са си ОК.

Особено за цената си.

А още повече - ако се кара внимателно, а не задължително да се нацелва всяка дупка по пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Здравейте колеги! Почивните дни сменях каре отпред от ляво и откачих горните два носача. Бяха в много добро състояние. Трудно се движеха и нямаха луфтове. Кормилният накрайник също. Вече имам над 50 хил км с тях. Единствено ми се видя големия тампон на долният заден носач като да е почнал да заминава. Видя ми се поомекнал. 

Равносметката е 4 години и 50+ хил км. за 330 лв което мисля е доволно според мен. Колата се кара всеки ден.

Лошото е, че ние си пишем тук, годините си вървят и партидите и материалите се сменяват и не се знае дали имат още това качество като от преди 4 години. 

Като ми дойде време за смяна бих си купил пак същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...