Jump to content

Слот за SD карта


Momchilus

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Искам да Ви попитам, дали някой използва слота за SD картата за музика и във какъв формат трябва да са файловете, че да ги чете колата? Прдполагам, че не чете мп3 а само аудио файлове... Пробвах с една две SD карти пълни с мп3-ки ама нещо не ми ги разпозна дори... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пробвах 2-3вида докато разбера,чете не повече от 2гб и 100тина мп3 ще ти снимам моята карта.

IMG_20170808_201012.jpg

Редактирано от daramusss
Спелинг
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега! Ще взема да пробвам някоя 2ГБ карта да видим, че до сега съм пробвал над 8ГБ а никъде не пише до колко ГБ чете SD  слота на колата... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното е картата да е 2 или 4GB и на нея да има надпис sd card , без микро,мини и други допълнения.Аз наскоро купих последната (4GB) от едно магазинче , напълних я с  МР3-ки , и не съм имал ядове с възпройзвеждането им в колата...?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво значи да има надпис SD card, колега? Иначе и аз 1 седмица търсих SD card 4ГБ и едвам намерих, та утре пристига и ще я напълня и аз, че с тези CD-та ми писна само да вадя и вкарвам ... :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, формата е много важен... FAT32 е задължителен при по големи карти. Аз ползвам 64ГБ микро СД с преходник НО не съм сигурен дали говоря за същото радио...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, те повечето карти май са FAT32.. Ама ако ползваш 64ГБ карта, май едва ли е за нашето радио.(виж снимката най от горе)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес ми пристигна SD картата, 4ГБ, FAT32 напълних си я с музичка обаче като я пъхнах в колата и не я признава че я има... Някаква идея как да оправим нещата? 

DSC_0894.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това преформатиране няма да помогне. Колегата congo просто греши.

Виж по-горе какво е написал колегата AUDI DRIVER - написал го е много добре.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да, и не...:steinigung:

 

Да, ако си с дефолт софтуера на колата, както очевидно си ти в момента.

Не, ако ъпгрейднеш фърмуера му, както е дал пример колегата congo. Тогава, в съответствие с дадения от него пример, явно ще могат да се четат и SDHC.

Второто обаче според мен не е за предпочитане - не толкова затова, че ъпгрейдването на автомобилен фърмуер е скъпо удоволствие, колкото затова, че трудно се намират специалисти, които да го направят както трябва. И тогава, при некачествен ъпгрейд, ще си останеш не само без четене на SD карти, а и без много други неща...:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, намерих в olx.bg 2GB SD карти, човекът, който ги продава пък ми се оказа и комшия, и си взех 2бр. Има още към 10-ина, така че ако някой иска да си вземе - https://www.olx.bg/ad/za-navigatsii-transcend-2gb-sd-card-2gb-secure-digital-memory-card-ID6AGJw.html . Aз се попазарих малко и ми ги даде 2бр. за 20лв. така че ... :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Малко изравям темата, но от скоро съм с такъв автомобил.

 

Някой установил ли е какви са ограниченията?

Взех от познат sdhc 8gb и се чете без проблем с много папки и песни. 2010 е автомобила, супер орязан от към екстри. Картата е нормална, без преходник. Някой споменаха  по-горе, че преходника ще представлява проблем.

 

Намерих 16 gb micro sdhc и се чудя дали да купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид, че са безумно евтини вече дори и да стане фал, пак не е нещо фатално, но иначе моята е края на 11 и чете 16ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...