Jump to content

AMI или алтернативи


eXee

Recommended Posts

Dension-a само не е достатъчен, ако MMI-a ти няма FBAS (видео вход). Ако нямаш фабричен тунер или камера за задно виждане, нямаш FBAS и трябва да се смени с такъв който има.

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и един съвет на мене.Аз съм с mmi3high нямам ТВ тунер нито камера но според мен имам FBAS какъв е вариянта ъпгрейд.USB си сложих никви грежи.Слагам снимка юнита.Зелената букса би трябвало да е FBAS нали.1268f1a02c85014e391a9a04a4e4f5c0.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kainy написа:

Dension-a само не е достатъчен, ако MMI-a ти няма FBAS (видео вход). Ако нямаш фабричен тунер или камера за задно виждане, нямаш FBAS и трябва да се смени с такъв който има.

Благодаря.Мисля, че нямам фабричен тунер.Значи трябва да сменя мми с такъв с тунер ли?А някакви други варианти -да се добави нещо към цялата система,без да сменям мми,дали има,някои дали има предложение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагайте от тия таблети ако сте се решили на ъпгрейд. ММИ е технология от преди 15 години. Само допълнителните модули струват колкото един таблет с пълна съвместимост с всички системи по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайските All in One навигации имат опцията да изкарват видео сигнала от MMI-a на техния си екран, което предполагам може да се направи и на таблет (без да се контролира от таблета де), но не съм се интересувал в подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което показваш не знам, кое е точно, но не е MMI unit-a

FBAS MMI.jpg

3g high.Това което си показал е 2g.Намерих едно видео за инсталация на tv tuner афтърмаркет.Ясно се вижда на един от слайдовете и двата юнита.

http://slideplayer.com/slide/2494128/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал съм че става дума за 3G, но буксата изглежда същата така че най-вероятно има. То даже бях гледал как един пич си добавя видео входа ръчно, като си запои буксата на неговата си платка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го но бая нерви трябват[emoji3]

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли 2G High с тв тунер и как се разбира дали има? Аз нямам на 99% :lupe:

В багажника при другите модули ще има такова.cc9766548b553026b79fb6255abc579e.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеоинтерфейс и имаш и камера за задна и картина от външен източник на дисплея.Аз си взех на VNS media. Включваш в модула на MMI и готово.Дано да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах по този път преди няколко месеца,смяна на MMI модула с видео вход,добавяне на оригинален тв тунер и вече имам два АВ-входа.Покрай всичко това си добавих камера и с едно реленце да превключва видео входа вече имам камера за заден ход  на ММИ-то :).Добавих си цифров тунер с андроид(хибрид)  пускам нет от телефона и стана голямо забавление :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@snk1: каква цена и можеш ли да дадеш линк?

@sunshai: я дай едно видео :)

камерата няма да е сток и да ти чертае линии, но пак си е оферта!

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео утре :),камерата е китайче 12 долара на плафона за осветление на номера.Линии има на камерата но не се местят с волана :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sunshai: хайде, чакаме видео :)

а дали mpeg4 тунер от 4G ще стане на моята кошница с 2g high? Това е номерът: 4g0919129c и евентуално това ще ми отключи ли възможност за камера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато включиш задна, сама ли се появява камерата или включваш и на друг source?

Имаш и андроид медиа, за какво я ползваш?

Благодаря за клипа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включа ли задна камерата се активира сама,забравих да спомена че преди това смених и управлението на парктроника с такъв с камера и графика.

Андроида ми е хибрид с цифров тунер за ТВ,пускам си интернет от телефона и андроида мога да го ползвам за всичко :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...