Jump to content

Audi A4 B7 3.0 TDI quattro 234 к.с


Recommended Posts

Здравейте група..

Наскоро продадох старата си кола ауди А3 2.0 ФСИ 150 к.с .

За пореден път се уверих ,че хората казаха ФСИ да не се пипа.

Сега съм на вълна А4 б7 с малкото изключение, че е с ръчни скорости . Вчера го поръчах от Германия на 220 к. Според вас дали избрах добрия двигагел скорости и тн. Притеснявам се че е бърза и че 4х4 не съм карала никога. Също така не съм на ясно с музикалната система дали е добра фабрично или е дрънгалник ? Благодаря всяко мнение ще ми е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перки 4 пъти. Датчици. Термостат 2 пъти. Накрая започна да кипи антифриза.... взех го на 142 к реални и на 167 к. сдаде багажа.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите които описваш че си имала май нямат много общо с това че колата е била FSI. :nixweiss:

 

Иначе А4-ката със сигурност ще ти хареса повече като комфорт, сигурност, вървеж. Ако е била добре поддържана, не би трябвало да те чакат сериозни проблеми при този пробег, но като цяло поддръжката ще е доста по-дебела от на А3-ката. 

 

Общо взето при положение че вече си купила колата - кот такоа. Ако имаш някакви опасения за избора си може би е трябвало да питаш преди да го направиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе, точно след 200х са предвидили тегавите ремонти да започнат - дюзи, съединител, маховик, вериги, дпф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, Misscherie said:

Перки 4 пъти. Датчици. Термостат 2 пъти. Накрая започна да кипи антифриза.... взех го на 142 к реални и на 167 к. сдаде багажа.

Вместо всичко това, да бяхте отворили главата да оправите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 дена в движение 5 в сервиз.

Сутрин студена палеше като Ивеко от 84 год. Взех я ударена за 1250 евро преди 2 години оправих я няма нещо отпред което да не е подменено с ново и проблем след проблем. Отделно зимата с чисто нови гуми няма тръгване от 5 см сняг. Единственото хубаво и беше музикалната система и фаровете. А за глава ако трябваше да правя и нея на 163к какво остава като стане над 200к. Крив рог също имаше и за 150 к.с не вървеше така изобщо. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...