Jump to content

Лупи за фарове б7


Sexabilnia House Music

Recommended Posts

Насаждането на лупа в халогенен фар,изглежда като подарено.Но щом се харесва,няма лошо.

Иво Динков е прав,че без пръскалки на фаровете и ксенон,не е добра комбинация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лупите си имат капачки и ако не си запознат с модела няма и да разбереш, че е допълнително слагана. Това с разсейките много много не се получава. Проблема е друг.... При силен снеговалеж ксенона не успява да стопи снега който се натрупва на фара. Ама веднъж и с халогенни крушки при една яка снежна виелица не бяха успели да стопят близо два пръста сняг.

А това с ангелските/дяволски очи не го прави. Вече и аз тук съм съгласен, че ще е циганийка.

Нямаш ли дневни светлини на Б7цата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При  -5 -10 градуса и пръскалките не е сигурно дали ще заработят,ако са заледени капачките ,най-много да се счупят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах бебешко розаво майтапа на страна но май ще съм с ринговете за дневни светлини но май ще трябва някъв модул ??? или просто само монтаж на лупата щото като се замисля май найстина си е циганийка (колата ми е гаражна карам я един път в седмицата макс 2)

a4chromium2orientation.jpg

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Chitatelia написа:

Лупите си имат капачки и ако не си запознат с модела няма и да разбереш, че е допълнително слагана. Това с разсейките много много не се получава. Проблема е друг.... При силен снеговалеж ксенона не успява да стопи снега който се натрупва на фара. Ама веднъж и с халогенни крушки при една яка снежна виелица не бяха успели да стопят близо два пръста сняг.

А това с ангелските/дяволски очи не го прави. Вече и аз тук съм съгласен, че ще е циганийка.

Нямаш ли дневни светлини на Б7цата?

нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми май няма да мога да ги вържа 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако лупите са ти би-ксенонови връзваш кабелчето, което ги управлява към кабела за дълги светлини. После фара за дълги светлини става излишен и там можеш да сложиш по една LED крушка, която да се захранва при даване на контакт (или DRL modul) - така ще имаш и дневни светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Само, че соленоида, който мести пластината за къси/дълги не може да симулира здрава халогенна крушка и ще му пищи за изгорели крушки.

Трябва и за това да помисли.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега в събота лупите ще са при мен но няма да имам време тази събота и неделя да се занимавам със фаровете другата седмица събота и неделя ако има някой колега от софия да ми съдейства разбира се ще му платя ако някой е навит нека пише във темата или на лс да се разберем :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...