Jump to content

От къде да намеря пластмасата на която са плафоните осветяващи задния номер


yonkogeorgiev

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже от къде да купя нагорелите ми пластини за да ги сменя с нови или втора употреба но в Добро състояние. .. ауди а4 б7 комби 2005 г... Дори не успявам да намеря където и да било в онлайн магазините ... ключалката и пластмасата са ми ок... Благодаря предварително! !!

81uX3RIYk+L._SX355_.jpg

Редактирано от yonkogeorgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не... отзад плафоните контактуват с едни пластини които представляват пластмасова лента захваната за ключалката с два болта... общо взето само тя ми трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор и решение, но днес звънях в мегапартс и ми казаха че нямат за Б7. .. Това виждам е за б6 и незнам дали е  същото. .. И от къде мога да видя дали не е нагоряло и то... Не ме разбирай погрешно колега , но.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега дори направих запитване за продукта дали е същия и дали може снимки на състоянието на пластините... А няма ли някъде нови. ..  все пак ми се струва че е най добрия вариант. .. защото старите най вероятно са като моите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз извадих късмет от eBay си взех смених го цялото и сложих веднага led крушки [emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F282737733364

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как го написа в ебей ... Аз се побърках да пиша в гугъл по всякакъв начин и не мога и не мога да го намеря... кажи колега как го написа на английски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUDI A4 B6 B7 CABRIOLET 02-09 TAILGATE BOOTLID HANDLE MECH NUMBER PLATE LIGHT

Така е по подробно ще ти излязат повече варианти на избор [emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти линк точно каквото търсиш

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F152786146222

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 minutes ago, yonkogeorgiev said:

Сега дори направих запитване за продукта дали е същия и дали може снимки на състоянието на пластините... А няма ли някъде нови. ..  все пак ми се струва че е най добрия вариант. .. защото старите най вероятно са като моите

 

Кое от двете да ти напиша пак? :rolleyes:

1. Виж горния ми пост

2. Звънни/пиши на @Raino

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, royce написа:

Ясно, извинявай.

;)

преди 9 минути, Black edition написа:

 

Редактирано от yonkogeorgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

Пиши на този човек

Парт. номера ти е-8Е0827574С3FZ

Все пак си я провери дали е същата,но като му пратиш рамата,ще   ти каже със сигурност дали е тази.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги само добавям че си намерих от колега в доста добро състояние. .  А нова само да се знае че има и е на цена 204.99лв заедно с плафоните :) само за инфо :) колегата "gsb" е човека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че си намерил часта която търсише и евала че сподели от къде и колко [emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Б6 и Б7 са еднакви .....само , че на Б6 е алуминиева , а на Б7 е пластмасова и двете си имат + и - търси и втора употреба , но от някоя "Англичанка" в по-добро състояние са. Два пъти съм купувал за 20 и 30лв.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са!

На Б6 изваждаемата част с пластинките за плафоните е с външни видими кабели, за Б7 са цели медни писти, заляти с пластмаса. и едното иска да се пили, за да влезе в другото, иначе цялото тяло от Б6 пасва в капак на Б7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е скъсено гуменото уплътнение и понякога трябва да стискам доста силно, за да се включи моторчето, което отключва багажника. Има ли някакъв вариант това да се поправи или се сменя само с  ново? Как се разглобява?

20171216_133449.jpg

Редактирано от ads
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...