Jump to content

Електроника


Кадун

Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз по слоро мислех втулки ама майстора каза че не се прави ....ако някой го иска дарявам му го ама сега установих че е останал само кожуха, букси и кабелчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги номера с натискане на бутончето при ключа го освободи без затруднения.Ето и обещаните снимки на отсека за акумулатора ,както и другия капак който намерих при резервната

IMG_20180118_093022.jpgIMG_20180118_093112.jpgIMG_20180118_094345.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря МаКаТа.

Смених вентилатора на климатроника....майстора каза че не се ремонтирал......тръгва спира когато си иска или като дигнеш капака и го треснеш отгоре, ако някой му трябва и може да си го направи ще му го подаря само да каже къде да му го изпратя.Благодаря на всички включили се в темата, а и един модул блутут ама кво му е дереджето не знам

IMG_20180117_122105.jpg

Блутута може ли да го дадеш да пробвам нещо и после може пак да ти го върна? Само ако може да го снимаш при буксите!

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем ще ти го дам утре ще ти пратя снимката.

Преди 3 часа, ivo.petkov написа:

Стига бе   и крика ли са ти взели ...   а на минусовата клема има ли пак една кутийка ..

Не кутийка няма и вече не знам какво са взели , дали са взели , демонтирали и монтирали че откривам и разни черни кутйки с кабелчета и буксички , както се оказа че и вентилатора някак си го няма като го извадих от торвата в която го държах само .... кожух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.01.2018 г. at 22:39, ivo.petkov написа:

Първо си зареди акумулатора ,  за кратки разстояния не я чакай да се зареди сама.  Мисля че ключа не се вади ако ти е паднал акумулатора . Излиза ли ти жълтото акумулаторче като дадеш на контакт . Ако  да 100% слаб акумулатор  и  системите се изключват заради това :). 

Моята сега в студеното   я гледах на mmi 11,78 като я дам на контакт пада на 11.3   ясно ми е че трябва да я зареждам  или да я карама по  на дълго ама какво да се прави :) ...  мързел  днеска я раздвижиш 60км да се надявам , че ще изкара до  почивните дни :)

Ps. ти като смени акумулатора каза ли на компа , че е нов ;)

Сигурно оня с дето нещо ръчка с лаптопа това е направил ама сега като го свалях , и го върна обратно надали ще запали ако пак няма някой с лаптоп.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ще запали няма проблем ако е здрав акумулатора. то се казва само какъв е да знае колата как да го зарежда :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ivo.petkov написа:

Не ще запали няма проблем ако е здрав акумулатора. то се казва само какъв е да знае колата как да го зарежда :)  

Дано си прав , утре ще разбера ако си прочел по нагоре в сервиза три дни чакаха някой там техен да дойде да я запали че бяха сваляли акумулатора защо аз не знам а и те не казаха .....ами свалихме го, проблема е че не мога да намеря гаранцията за да сравня номера .....абе убеден съм че го подмениха няма как бош на пет месеца да сдаде багажа и за това се притеснявам дали ще запали а тя е в гараж дето ни можеш да е вдигнеш ни изкараш ако не пали

На 16.01.2018 г. at 22:39, ivo.petkov написа:

Първо си зареди акумулатора ,  за кратки разстояния не я чакай да се зареди сама.  Мисля че ключа не се вади ако ти е паднал акумулатора . Излиза ли ти жълтото акумулаторче като дадеш на контакт . Ако  да 100% слаб акумулатор  и  системите се изключват заради това :). 

Моята сега в студеното   я гледах на mmi 11,78 като я дам на контакт пада на 11.3   ясно ми е че трябва да я зареждам  или да я карама по  на дълго ама какво да се прави :) ...  мързел  днеска я раздвижиш 60км да се надявам , че ще изкара до  почивните дни :)

Ps. ти като смени акумулатора каза ли на компа , че е нов ;)

Сигурно оня с дето нещо ръчка с лаптопа това е направил ама сега като го свалях , и го върна обратно надали ще запали ако пак няма някой с лаптоп.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия според мене са му разфасовали контрония блок на прословутия battery manager, така че не знам какво може да се кодира вече. Направо пълно безобразие е този сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представете си качих акумулатора и......запали но пък таблото нищо на показва освен ръчна иначе стъкла климатроника и около скоростния лост както и индикациите на дясна врата работят, изгубило се е  всичко на дисплеяняма музика навигация камера за задно ....нищо но поне пали и ще търся някой читав майстор , ако някой познава такъв да ми каже къде е .За сега колега от форума обеща да я изяде с парцалите в Пазарджик и гаранция ще му я закарам пък да видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представете си качих акумулатора и......запали но пък таблото нищо на показва освен ръчна иначе стъкла климатроника и около скоростния лост както и индикациите на дясна врата работят, изгубило се е  всичко на дисплеяняма музика навигация камера за задно ....нищо но поне пали и ще търся някой читав майстор , ако някой познава такъв да ми каже къде е .За сега колега от форума обеща да я изяде с парцалите и гаранция ще му я закарам само да успея да направя пряка връзка , абе бърникали са според мен некомпетентно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, ShadowM написа:

Блутута може ли да го дадеш да пробвам нещо и после може пак да ти го върна? Само ако може да го снимаш при буксите!

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

ето снимка на буксите

преди 43 минути, ivo.petkov написа:

 

 

Цитат

 

Ето снимка на буксите на блутут модула стига да свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да я закараш до Пазарджик, но преди това виж с мултицет отзад на акумулатора дали зарежда. Да не караш само на акумулатор, че може и да не стигнеш до Пазарджик примерно. Тая черната кутийка до резервната гума в багажника е контролния модул на батери мениджъра, тия като гледам са я разфасовали и от това може да се объркват доста неща.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, мерих аз на клемите при двгателя от снимката ...даде 14,20v това би трябвало да е заряд но ако имаш съмнения ще замеря и при самия акумулатор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи би трябвало да зарежда, виж какво дава и на акумулатора и карай към колегата http://audibg.com/forum/index.php?/profile/3258-sunshai/

Ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да напишеш и в кой сервиз си ходил, това направо си е за темата - лоши сервизи! Държали са ти колата три дни и са ти я върнали с разглобени части, съмнения за подменен акумулатор и не знам още какво :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не държаха я три дни за да я запалят, ( защото явно я бяха разбутали) след като я сглобиха иначе бе там над десет дни .Нямам документ да докажа че е била там за това не коментирам името на сервиза.... но абсолютна некомпетентност и некоректност.Вкарах я с работещи табло взех я с табло без никакво показания.Абе ще се оправя ама нерви и....пари.Колеги от форума също помогнаха за което благодаря

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми, не знам, не си мисля, че си измисляш случая, така че все пак едно име на сервиз - няма да е зле :) ако искаш на личен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може , колкото до измислянето....нямам полза  приятелю, ама в БГ да те е страх да кажеш нещо. При тая корупция току виж ме осъдили за пропуснати ползи,като нямам документ че колата е била там

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да измислят клевета.

Най-парадоксалното е, че съдят тези, за които си казал истината, че и успяват често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...