Jump to content

смяна на микрета-помощ и съвети


krasko7878

Recommended Posts

Здравейте колеги,

предстои ми смяна на микретата в бравите и на двете врати,става въпрос за триврато А3.

Закупил съм нови микрета от колега в форума който има обява,надявам се,че не ме е подвел и ще станат,а и друг колега в обявата му е коментирал,че става за 8P!

Понеже ми се ще сам да направя смяната Ви моля за всякакви съвети,снимки схеми или каквото и да е което би ми помогнало с разглобяването и смяната!

Благодаря Ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж се наложи да вадя бравата на А3-та заради микрета.Успях да я оправя,но дано не ми се пада пак.Нема такъв кОр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е трудна смяната.

Немците са измислили лесно да се свали бравата.

Има си точно определени болтчета които държат бравата и тя се вади през една дупка на варата.

Кората се сваля,разбира се.

Кофти е презапояването на микрето в самата брава.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек, който я е свалял повече от 5 пъти мога да кажа, че е елементарно, но първия път сериозно се замислих за флекса на 2 пъти :hilezh: големия пиниз е в откопчаването и закопчаването на куката която се захваща към външната дръжка,но с повече търпение нещата се получават и не е кой знае какво! След това имаш скоба, която държи микрето и следва разпояване и запояване на кабелчетата, които захранват микрето ;) П.с най добре сваляй кората на топло за да не купуваш нови щипки,че студа не им влияе добре!

Редактирано от Audi2027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега всеки да си зададе въпроса струва ли си да се захваща с неща които е много вероятно да не може да свърши като за 50лв има хора които само това правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Понеже новите микрета са с по 3 крачета,а кабелите са два,някой може ли да каже къде се вързват кабелите и различно ли е за двете врати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вържи буксата за бравата и микрето с кабелчетата. и си направи проба с натискане на пъпката, да видиш откъде минава тока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...