Jump to content

Проблем с алармата на аудито


souflex

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Въпросът ми е към хората, които са имали проблем с алармата на колата или такива, които разбират от тези неща, защото моята не издава никакъв звук. Само си светкат светлините и до там. Знам къде се намира алармата, но не разбирам нищо от тези неща и евентуално, ако може някой да хвърли малко информация за възможни проблем и решения.

 

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Отваряш капака, заставаш срещу колата и сирената ти се пада горе вляво под кората. Навътре е, малко е гадно за вадене ама става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам къде е сирената, но не откривам нищо, което да ме притеснява. Сирената си е там, няма прекъснати жизи, но за батериите не съм обърнал внимание дори :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сирената си има батерия, но колкото знам не подлежи на смяна. Търси 2ра ръка може би, нова не знам какви пари е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой има ли снимка приблизително къде се намира сирената. Че при мен горе вляво са двата компютъра, пък сирена не съм виждал. А поне 3-4 пъти съм разглобявал точно там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш каско , защо ти е аларма. Само прпблеми създава тя. Мине някой покрай нея , пищи , Някой джигит с 318ка да мине покрай нея ,пак пищи. Само хаби акумулатора , нищо друго :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като вкл алармата има звуков сигнал.... като има забравена врата или багажник, не издава звук което ти подсказва че не е ок

имам две сирени, едната е пискливата, другото е клаксона .

включва се ако колата е отключена и аз съм близо до нея с ключа и некой отвори..... пука тъпанчета :hilezh:

по автомивките плачат много, хем им казвам да са с ключ в джоба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Как се пуска алармата при мен изпищя веднъж като заключих един приятел вътре и пробва да отвори,ако е отключена и ключа е далече като отвори някой не пищи .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...