Jump to content

Рециклиране на Хидротрансформатор 3.0 TDI


RhythmiX

Recommended Posts

Здравейте колеги,и моето време дойде да се запиша в клуба на заминалите Хидро-та. :D
Макар,че моя проблем го имам от около 60-70 хил.км. вече започна да ме дразни много,а и се усилиха симптомите.

Въпроса ми е къде в Южна България мога да рециклирам хидрото някъде по на близко до Хасково. :D
Колко излиза цялата процедура и какво време да планирам,че ще съм без кола ?
Благодаря ви предварително,Колеги. :)
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си рециклирах кутията направо, доколкото разбрах е хубаво да време да го рециклираш, както се казва, колкото по-рано го хванеш, толкова по-добре. Иначе спомагал за чупенето на кутията. Не знам дали са митове и легенди, нека да кажат мнение и други колеги. Иначе упражнението на мен ми го направиха във Варна, цената беше около 500-550 лв. За време не мога да кажа, защото на мен ми правиха цялата кутия. Но г/д ако всичко се действа предполагам работата е 2-3 дни. Играчката е там да го изпратят до Варна, те го правят там за ден и го връщат. Поне така разбрах. Другото е, че има 3 болта на това хидро, дето аз ги върсих сумати време, поле взе че ги намери майстора ми за по 8 лв. броя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпращаш, на другия ден те го проверяват дали става за рециклиране и на третия ден ти получаваш рециклиран, но не твоя :D 

 

ПП Как ти се изразяваха симптомите във времето? Аз също имам, но са ми по-осезаемк докато кутията е студена, загрее ли почти няма и помен. Уж можело много да кара още, ама аз дали ще го изтрая много не се знае :D 

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди само на загрял мотор ми го правише,сега вече взе да се усеща повече.
Особено по баир на 18-1900об. с плавно газ колата започва да тресе,докато превключи.
Някой път ми го е правил и на прав участък с леко газ на 3-та и 4-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 02/03/2018 at 17:47, alexxk написа:

Изпращаш, на другия ден те го проверяват дали става за рециклиране и на третия ден ти получаваш рециклиран, но не твоя :D 

 

ПП Как ти се изразяваха симптомите във времето? Аз също имам, но са ми по-осезаемк докато кутията е студена, загрее ли почти няма и помен. Уж можело много да кара още, ама аз дали ще го изтрая много не се знае :D 

Колега,траенето и даването на пари са различни неща.Според мен,като не работи нещо се прави.Успех с ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

върнаха си моето хидро.

Аз си го бях белязал.

На 2.03.2018 г. at 17:47, alexxk написа:

Изпращаш, на другия ден те го проверяват дали става за рециклиране и на третия ден ти получаваш рециклиран, но не твоя :D 

 

ПП Как ти се изразяваха симптомите във времето? Аз също имам, но са ми по-осезаемк докато кутията е студена, загрее ли почти няма и помен. Уж можело много да кара още, ама аз дали ще го изтрая много не се знае :D 

Върнаха си моето хидро.

Аз го бях белязал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...