Jump to content

Тампон на мотора ,какъв?


Милчев

Recommended Posts

Здравейте, някой слагал ли е по различен от оригиналния тампон на двигателя (1.8 TFSI) ?Преди малко установих ,че е заминал левия тампон(изтече му маслото) преди това се появиха леки вибрации на място който ме узадачиха, но мисля че са били от въпросния тампон.Другия въпрос е колко може да се кара така предстой ми пътуване от около 300км имали някви сериозни проблеми който мигат да се появят ако карам така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро смених десния на 3.0TDI и сложих Lemforder, който ми казаха, че бил OEM. Ако се поръчат от Ауди са само комплект 2-та. Честно казано моя беше в много лошо състояние и карах няколко месеца така и освен тресене във волана и светене на чек лампата, друг проблем нямаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални или Meyle,Lemforder ,ако има за твоята кола.

Препоръчително е да се сменят и двата за оптимален ефект иначе след няколко месеца ще сменяш и десния.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има Lemforder за моята кола и цената му ме устройва.Десния ще го тествам колко ще изкара ,но и аз не мисля, че ще е много повече от левия!За сега нямам светещ чек (ама не е късно )иначе вибрациите са ясни ,че ще си ги има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...