Jump to content

интересен проблем с дистанционното


ivaylo73

Recommended Posts

От няколко дни с отключването на колата се случват интересни неща. Вечер  в гаража заключвам с дистанционното , сутрин с него отключвам , отивам на работа оставям колата заключвам с дистанционното и като тръгвам в късния след обяд ,не иска да отвори вратата и се налага да я отворя с ключа , Къде да търся проблема .По странно нещо не ми се е случвало

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж какви грешки е записала, предполагам батерията на дистанционното си я сменял?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам втори ключ, смених батерията - остава си  проблема и забелязах че при заключване не  присветват габаритите, а при отключване  присветват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, ivaylo73 написа:

пропуснах да спомена че пасажерските врати се отключват само шофьорската остава заключена

Пропусна да кажеш най-важното :hilezh:

Кабели или машинката на съответната врата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше така на задна дясна...оказа се машинката.Презапоих спойките, че бяха спукани и вече е чук.Лошото е, че задните врати нямат ключ и става интересно отварянето :hilezh:

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече - не заключва шофьорската врата, плафона  свети постоянно , светлината на  вратата не свети , не се отварят стъклата нито от моята нито от другите врати  , не се заключва или отключва с вътрешния бутон , не  ми показва че на  дисплея че ми е отворена  вратата , Не мисля че са кабелите м/у вратата и купето ,като отключва присветкват габарити , но като заключва - не   предполагам че е машинката  от файла  . Утре ако може майстор ще я погледне .

s-l1600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите м/у вратата и купето са. Повярвай го. Провери ги, и тогава отиди. Особено някой кабел с кафяв цвят, по спомен го казвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАХНАХ ГОВОРИТЕЛЯ ЗА ДА МОГА ДА ДОСТИГАМ ПО ЛЕСНО КАБЕЛИТЕ НО МЪРДАЙКИ ГИ НЕ ЗАЦЕПНА ПОНЕ НЕЩО , ПРЕДИ КАТО БЯХА ТЕ КАТО ГИ РАЗМЪРДАМ ПРОРАБОТВАШЕ/ТОГАВА ШОФЬОРСКОТО СТЪКЛО НЕ СЕ ДВИЖЕШЕ/ , НО ЩЕ ПРОВЕРЯ . БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , ходих на  майстор и .... буксата която свързва купето и вратата се бе  окислила  , кабелите бяха  здрави /правени са преди 3 год /  и  проблема  е отстранен . благодаря за помощта и съветите . Дано   бъда и аз полезен  ако на някой се случи същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...