Jump to content

Свети изгоряла крушка ,а нямам


kanalaia

Recommended Posts

Здраввйте! Имам Ауди А6 4F на таблото постояно изпищява и свети,че е изгоряла предна лява крушка.Проверени са всички крушки и няма изгоряли,как да остстраня проблема ,че е доста дразнещо.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши точно какво ти изписва на таблото за да се види за коя става въпрос. Причините може да са доста, примерно - калпава/неподходяща крушка, която още свети обаче, лош контакт в куплунга на фара (откачи куплунга и напръскай и него и гнездото на фара с контактен спрей) и т.н. Слагал ли си LED крушки?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен крушката за DRL няколко седмици преди да изгори започна да ми свети грешка, четох някъде, че не съм на първия случило му се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здрвейте пак ,нещо не мога да кача снимка.Паля колата минават няколко секунди и на таблото светва крушка за преден фар,а всички крушки си светят перфектно

Редактирано от kanalaia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ако не напишеш точно какво изписва на фис-а просто няма какво да се направи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага след като изпищи ти изписва с текст кое е изгоряло и след 2-3 секунди се сменя на картинка. Ако си с V6 смяната на крушки не е приятна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...