Jump to content

Българска IPTV в Германия


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

Както гласи и заглавието, търся вариянти за IPTV която да мога да гледам в Германия. 

 

Наскоро се преместих в нов апартамент, и за съжаление имам едно скапано огромно дърво точно пред терасата и нямам видимост към сателита. 

Досега си ползвах услугите на Виваком за сателитна ТВ и бях доволен, уви, вече не става. 

 

Драмата всъщност е че има много вариянти, поне по това, което виждам, но повечета са супер измислени и са през някакви сайтове и т.н. което не ми допада. 

 

Гледах за Булсатком Фюжън защото един съсед я ползва тук, но те нямат HBO, а аз държа на този пакет. :wall:

 

Гледах и за някакво устройство MAG250, или нещо от сорта, обаче нямам идея как стават нещата, какво е качеството и цената. 

 

Има ли някой мнения и предложения по тази тема? 

 

Поздрави 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси гледай си немска тв, за кво ти е българска, още повече нво? 

Един приятел гледа с някакъв абонамент през нета, но не помня подробности...май ставаше въпрос за 5€ на месец 

Ние гледаме инцидентно предимно през разни стриймове онлайн. 

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен колко легални са такива приложения (Da Player) в Германия и дали няма да има драма след това. 

А относно онлайн стриймовете - аз искам "нормална телевизия" - пускам телевизора и гледам, а не да отварям стрийминг сайтове, да ползвам скапания браузър на телевизора или да каствам постоянно от някой компютър. 

А относно защо ми е HBO - има нови хубави филми, които бих искал да гледам. 

 

Жена ми си е вкъщи по цял ден с детето и иска да може да гледа някви неща.

 

Няма ли някой с някаква препоръка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Кои URL-ли ползваш за HBO? Къде мога да видя списък за стрийминг линкове?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си сваляш безплатно приложението от Play Store (или какъвто е там аналога на Apple) и го отваряш - веднага ти се появява избор от 87 телевизии, три от които са гореупоменатите.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта ти е да си вземеш андроид приемник или ако имаш познат да ти даде да пробваш, но трябва да направиш компромис за HBO и може да ползваш на него приложението на булшита или ментела. Не знам какво имаш предвид качество, ако е за картина много зле, относно работата също не е от безпроблемните, вечер започва да зацикля от натоварения трафик и то в България, за Германия сигурно ще е трагедия. В момента се предлагат и комбинирани варианти сателитен приемник с андроид, може спокойно да си гледаш примерно Astra, ако не ти пречи дървото да е хванеш и от време на време да си гледаш БГ канали от приложенията на операторите. А и за Astra за сумата от 2 $ до към 10$ максимум може да гледаш целия Sky на шеринг.

 

MAG250 не си вземай стар приемник, линукс базиран и като цяло си трябват познания за да те слуша :D, а и повечето IPTV, които се предлагат на него са нелегални с изключение на оператори, които го ползват и не се знае до кога ще работят.

 

Може да видиш и тези юнаци предлагат целия свят на IPTV, що годе добре работи:

https://xtream-codes.com/

Редактирано от marin.ganchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, nicoldy said:

Да, пробвах го вчера и работи анна нещо каста не иска да се включи. Седи неактивно. 

Иначе наистина работи. 

Може да се ползва на телефона от време на време. Благодаря.

7 hours ago, А380 said:

https://www.elemental.tv/

 

Това ми изглежда обещаващо.

Да, прегледах ги и тях снощи. Имат доста програми, обаче липсва HBO. Ползват андроид бокс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си го инсталирал на андроидска кутийка и си работи направо при телевизора.

Не съм опитвам да прехвърлям от телефона към телевизора, но предполагам ще стане - ако не с вградената функция в приложението, то посредством каста на самия телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
1 hour ago, marin.ganchev said:

Не знам какво имаш предвид качество, ако е за картина много зле, относно работата също не е от безпроблемните, вечер започва да зацикля от натоварения трафик и то в България, за Германия сигурно ще е трагедия.

 

 

В момента се предлагат и комбинирани варианти сателитен приемник с андроид....

 

Може да видиш и тези юнаци предлагат целия свят на IPTV, що годе добре работи:

https://xtream-codes.com/

Ако картината е зле не си заслужава. По принцип имам добър нет 160Mbit, и стриймвам 4к без проблеми, но все пак е български сървър...знам ли. 

 

Относно хибридите със сателит и IPTV - аз ако можех да си ползвам сателитната нямаше да се занимавам с глупости :hilezh:

 

Аз пробвах едно подобие на МАG-a и картината беше супер кристална, но за съжаление постоянно буферираше.

Всеки 5 сек и спира за 2 сек. Отвратително. 

 

Може би ако се заиграя с един IPsec тунел ще работи по-добре ама за момента не става. Търси директна връзка със сървъра. 

 

Аз пробвах един спийдтест до на Виваком сървърите и доунлоада беше 158 Mbit, което малко ме изнанада. 

 

Може да измисля някакъв вариант с това...

 

Ще разгледам още малко. 

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сателитна от А1 БГ? Или тяхната IPTV, скоро пуснаха да върви mtelnow и от ЕС, но не знам дали само за мобилни устройства.

Аз ги ползвам и съм много доволен. И на тИлИфона имам ТВ, таблет, лаптоп и на тв-то вкъщи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, marin.ganchev said:

MAG250 не си вземай стар приемник, линукс базиран и като цяло си трябват познания за да те слуша :D, а и повечето IPTV, които се предлагат на него са нелегални с изключение на оператори, които го ползват и не се знае до кога ще работят.

 

Далеч не съм съгласен.

 

Устройството си работи чудесно, ползвам такова за телевизия на tivi.bg и съм си напълно щастлив. Предвид, че същите препродават услугата на интернет доставчици и други фирми не бих ги окачествил като нелегални или заминаващи си всеки момент. Цените им са спортни, може да се тества и на обикновено Raspberry преди да се закупи MAG.

п.с.

забравих да спомена, че ако си вземеш устройството от тях идва конфигурирано и готово за употреба, разбира се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36 minutes ago, Wizi said:

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

Аз няма да цитирам последно мнение в тема

 

Аз това имах предвид, че когато е от доставчик, всичко е ок, грешно съм се изразил в предишния си пост за нелегалните, има едни от пловдив, мисля че бяха, които също си предлагат губернята с MAG, работи 2 седмици и чао, после не може да ги намериш или ако ги намериш ти казват, че има технически проблем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, marin.ganchev написа:

MAG250 не си вземай стар приемник, линукс базиран и като цяло си трябват познания за да те слуша :D, а и повечето IPTV, които се предлагат на него са нелегални с изключение на оператори, които го ползват и не се знае до кога ще работят.

 

Това го прочете някъде , или звездите ти го казаха???? Айде, моля те - вземи обясни на уважаемата АУДИтория какви точно линукс сертификати ти трябват да подкараш тая неземна техника и да гледаш телевизия на нея???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

И аз гледам на маг устроиство от tivi.bg вече 3 години .Много съм доволен до момента никакви ядове.Трябва хубав нет оптичен за предпочитане че hd каналите няма да бачкат кат хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С помощта на Chromecast можеш да стриимваш HBO GO и Netflix от смартфон или таблет, Android или iOS на SmartTV, a иначе Bulsatcom приложението е добро решение за всякакъв вид БГ-ТВ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...