Jump to content

Смяна на Check бутон А6 4F


Todoroff

Recommended Posts

Привет колеги,

Някой има ли представа как се демонтира Check бутона горе при MMI дисплея? Има ли някакъв removal tool който се използва за най-лесна и безопасна употреба или става и с подръчни материали ? 

 

 

4F MMI.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш пластмасата в единия край, която е между чек бутона и бутона за нулиране на километража, изкача от другата страна и я махаш, пластмаската. След това бъркаш с кука и дърпаш към теб и излизат трите копчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не стана с никаква кука, отзад се беше заклинил щифта и накрая, като се подаде малко с клещите го вадих, бях го прежалил щото бях взел ново копче вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най педалското копче за вадене...:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, трябва да е здрава куката. Аз ги вадих моите, включително и тези на жабката за да им оправят покритието, че се бяха олющили здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте в духа на темата с копчетата, може ли да ми кажете как се вади копчето за парктроника. В момента при мен не може да се натиска, работи си системата, но не мога да я изкл. ако аз искам, трябва да потегля и тя да изгасне автоматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

ако взема бутоните за жабката и check/нулиране на км от фейслифт - стават ли 1:1 на стария трим като форма или има разлики и трябва целият трим около таблото, дисплея и самите бутони да взема?

Малко ми изглежда различна форма този за жабката, но може да бъркам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...