Jump to content

Скърцането изчезна!?


Gecata

Recommended Posts

От скоро по време на движение нещо проскърцваше.

Не е от окачването защото скоро ходих и сменях каквото трябваше.

Чува се някак си отвътре, пробвах да не са вратите ама не са. Отварях ги по време на движение ама пак си скърца нещо. Може би корите? Ама не ми се вярва.

Чудих се доста ама немога и немога да разбера от кво е.

От люка при големи дупки се чува нещо съвсем различно.

Не е и от седалките. Нещо друго е. Не се чува при преминаване на дупки, а по скоро през неравности.

Нещо като скърцане, стържене, пукане на метал и стъкло.

Стигнах дори до пренареждане на аптечката, триъгълника и ключовете в багажника :D ама не е тва.

За кво го разправям всичко тва, ами неска на мокрото през целия ден нищо не се чу. Ебаси как така?

Някои да има идея какво може да е тва, ако се е сблъсквал с подобно нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, при мен се появиха същите симптоми.

Носачи (без долните криви) и тампони са сменени преди по-малко от година. Странното е, че при мен се появава при дъжд, а не изчезва тогава. Имам подозрения за кората (не оригинална), защото я свалях наскоро и може би е затегната повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро по време на движение нещо проскърцваше.

Не е от окачването защото скоро ходих и сменях каквото трябваше.

Чува се някак си отвътре, пробвах да не са вратите ама не са. Отварях ги по време на движение ама пак си скърца нещо. Може би корите? Ама не ми се вярва.

Чудих се доста ама немога и немога да разбера от кво е.

От люка при големи дупки се чува нещо съвсем различно.

Не е и от седалките. Нещо друго е. Не се чува при преминаване на дупки, а по скоро през неравности.

Нещо като скърцане, стържене, пукане на метал и стъкло.

Стигнах дори до пренареждане на аптечката, триъгълника и ключовете в багажника :hilezh: ама не е тва.

За кво го разправям всичко тва, ами неска на мокрото през целия ден нищо не се чу. Ебаси как така?

Някои да има идея какво може да е тва, ако се е сблъсквал с подобно нещо?

Един приятел имаше същия проблем,докато разбере от какво е му отне 2 месеца.Оказа се страничното огледало.Като го чуеш пак,си свали прозорец и го хвани с ръка,така ще разбереш дали е от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тампон на Макферсон? Подобен проблем имаше един приятел, тампона 7 лева труд обаче 30 и сега е като нов... Е не точно на такъв топ като твойта махина ама близък де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам сащия проблем ходих да ми прегледат ходовата част но нямаше никакав проблем а скърцането продължава и аз имам самнения за кората ( оригинална ) защото звука идва от към багажника, карам А4 накакви идеи от какво може да е...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам сащия проблем ходих да ми прегледат ходовата част но нямаше никакав проблем а скърцането продължава и аз имам самнения за кората ( оригинална ) защото звука идва от към багажника, карам А4 накакви идеи от какво може да е...........

Да да точно така, откъм багажника....

Нямам си на идея какво може да е!

Днеска пак се появи!

Колега ако откриеш какво е непременно пиши!

Ако аз открия какво е, също ще кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такова скърцане се сещам при Quattro версиите. На старата ми кола Б4 имах този проблем. Скърцаха тампоните на носачите отзад, който се намират под калника. Като завали дъжд тампоните се намокряха и спираха да скърцат. Абе като се замисля на няколко Quattro коли съм го виждал този проблем. Така си карах колата до последно без да ги сменявам. Нито тропаха, нито създаваха някви проблеми. Лятото като ги пръснех с WD40 доста време замлъкваха. Като се обадят пак третиране :bia:

Ако колите са ви с предно, си нямам идея от какво е и дали този носач се намира на същото място под калника.

Като откриете от какво е споделете че ми е интересно.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...