Jump to content

Смяна верига


Семо

Recommended Posts

Здравейте колеги . Извинявам се ако темата е отваряна но имам питанка. Може ли да ми кажете читав майстор за смяна на вериги и обтегачи в района на Хасково или Стара Загора. И колко излиза всичко с оригинални части и труд. Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са от 1200-4000, зависи с какво и как.

Добър майстор не ти ти трябва, просто такъв който го е правил. Свалянето на кутията е по-трудно от колкото смяната на самите вериги. Зацепването няма как да се направи лошо ако се ползва оригинален инструмент. След 2000-3000 км е добре да се отворят само горните капаци и пак да се презацепи, поне така е по книга, аз не бих се занимвал.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 14.09.2018 г. at 19:22, beast1122 написа:

За майстори в твоя регион не знам , но аз смених пълен комплект на скоро и всичко ми легна 2 200 лева с работата .

Къде ги смени колега. 2200 е добра цена. На мен ми казаха 3000 всичко с оригинални части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Семо написа:

Цитиране на предходно мнение!

Ами в Хисаря(област Пловдив) в на един познат сервиза. Не е кой знае какво ама си ги бара човека. 1700лв са частите и 500лв за работа. Само за вмъкна че мотора не е ваден което е по евтиния варянт.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.09.2018 г. at 14:14, beast1122 написа:

Ами в Хисаря(област Пловдив) в на един познат сервиза. Не е кой знае какво ама си ги бара човека. 1700лв са частите и 500лв за работа. Само за вмъкна че мотора не е ваден което е по евтиния варянт.

Мисля, че за да смениш долните обтегачи мотора се вади от коша. При теб най-вероятно са сменили само горните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/26/2018 at 11:00 AM, maisuda said:

Мисля, че за да смениш долните обтегачи мотора се вади от коша. При теб най-вероятно са сменили само горните.

Всичко е сменено и мотора не е ваден , а само скоростите както каза колегата по горе 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя мотор(CDUC) със "стандартна" отстъпка за сервиз от Порше са 1200лв вериги и обтегачи. Дано тия 1700 не са за някакви афтърмаркет боклуци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето как се сменят, като пада кутията, има си място и достъп: 3.0tdi

940796C7-A473-4F38-B89C-A0F1FB9FD99C.jpeg

 

към колегата, който е пуснал темата: мога да ти кажа читав сервиз за София, супер точни

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авугст тази година на предишната ми 4F-ка 2.4 бензин смених вериги (комплект) без сваляне на мотора само скорости :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здр.Може ли да споделите сервиз и контакти.Предстои ми смяна на верига Audi a 6 2012 3.0 tdi.Благодаря предварително.Гледам става само с със сваляне на скоростите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, mshbul said:

толкова ли км направи от 2012? Сигурен ли си, че са за смяна?

 

Той трябва да е с 245-коньовия мотор с 2-те вериги, които доколкото знам се предават по-рано ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...