Jump to content

Проблем с печка


gog_g

Recommended Posts

Не ми стартира печката.. Задавам и настроики за ден и час градусите са под 5 и не иска, прескача на следващия ден, имам дисстанционно никъв ефект 

Някви кординати със специалист по печки ще ми е от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее от кога чакам някой да захване тази тема.... Ще следа нещата ... При мен става следното .... Сега като беше студено натискам дистанционно пали слушам я и в началото изпушва дим обаче ако я настроя не се пуска.. някой знае ли какви са изискванията за да стартира.

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До първия колега, отиди в сервиз, може да е заключена печката, ако три пъти подред не е успяла да запали. Отключват я софтуерно. Ако намериш инфо в нета, може и сам да се оправиш. Прочете ли грешка някаква?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кой адрес се чете грешката ?

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.11.2018 г. at 23:53, Audi V6 написа:

До първия колега, отиди в сервиз, може да е заключена печката, ако три пъти подред не е успяла да запали. Отключват я софтуерно. Ако намериш инфо в нета, може и сам да се оправиш. Прочете ли грешка някаква?

Грешки няма четох я с ваг ком но не мога да се свържа с 18ти канал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Сега трябва да си търсиш от неработеща (механично ) такава, ма същата по модел и букви, като твоята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, gog_g написа:

Колеги оказа се че липсва контролния модул който седи на самата печка

 

Значи правилно пише на диагностиката...контрол модул, само е трябвало да се добави: липсва.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да се включа и аз с едно въпросче. Когато взех колата печката си работише от дистанционното или поне, когато цъкнеш копчето вътре парното тръгваше/святкаше. Дистанционното ми е Telestar Т91 от волксваген. Наскоро смених акумулатора и сега не бачка. Тръгва единствено ако се активира на момента от ММИ. Дали е възможно да се наложи ново обучение на дистанционното и нещо да се бара през VCDS след смяната на акумулатора, за да започне да работи пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...