Jump to content

Майстор за окачване


4olakov

Recommended Posts

Здравейте, моля да препоръчате някой изпитан истински майстор, който да работи и със закупени от мен части ако може да не лъже като циганин и да е в София . Благодаря !

Редактирано от 4olakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях при един "майстор" и каза че стабил. щанга ми е за смяна 2 тампона на носачите маншон на карето и 2 биалетки 1000лв ми обяви и ми се сториха много ... отидох пак с препоръка, но не ми вдъхна доверие..

Редактирано от 4olakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти изпратя телефона на моя майстор на лично, но трябва да знаеш точно какво искаш да се направи. Той не се специализира в диагностика, така че ако идеш при него само със симптоми и искаш той да ти каже какво да се сменя не ти го препоръчвам. Обаче ако знаеш точно какво трябва да се направи се справя идеално. Работи с твои части ако желаеш и не лъже нито като циганин, нито като българин.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ми каза,че цялата щанга трябвало да сменям,може ли да ми препоръчаш някой разбиращ майстор,от който си останал доволен.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е казвам ти, само тампоните сменям три или четри пъти

изкарват по около 20-25 000км

тоя който ми поддържа колата ме е помолил да не му пиша номера повече по интернет, защото му звънят за какво ли не и искат диагнози по телефона.... и го разбирам

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, 4olakov написа:

Днес бях при един "майстор" и каза че стабил. щанга ми е за смяна 2 тампона на носачите маншон на карето и 2 биалетки 1000лв ми обяви и ми се сториха много ... отидох пак с препоръка, но не ми вдъхна доверие..

При какви хора ходите не знам ама така като гледам в Порше може и да е по-евтино.Ремонтите по окачването са най-елементарното нещо и всеки гаражен майстор би се справил.Хиляда лева са страшно много пари за този ремонт.На кои носачи тампоните са за смяна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каза "кривите горни носачи" . Препоръчайте някой преди година и половина ходих при един който прави по обикновенни коли и той ми смени всички тампони,обаче малко след това ходих за накладки в по луксозен сервиз и казаха,че не бил сложил носача под какъвто ъгъл трябвало и щели скоро пак да се скъсат тампоните. Затова искам някой, който е виждал такива коли и знае всичко как се прави ако може да препоръчате ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах че ме къпат точно по тази причина направих темата, някой с такава кола да каже къде си я подържа и да купя частите и да отида там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Малко стара тема, но актуална за мен. Сега се борих с тампоните на стабилизиращата щанга. Новите, които взех, са с по-малък вътрешен диаметър, не ми хареса как застанаха на колата... отделно, оригиналните тампони са ги залепили с някакво извънземно говно, счупих си ръцете докато ги отлепя от щангата и черупката.

Имам още един нов, ще го снимам за сравнение със стария. Новият, нахлузен на щангата, прави “ключ” 5-6 мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...