Jump to content

Сервизи за S-tronic кутия


komitov

Recommended Posts

Колеги моля Ви нека  всеки да даде мнение от кой сервиз за скоростни кутии е доволен и от кои не.Защото много колеги откриват сервиза който да им ремонтира кутията но след като са оставили доста добра сума във предишните 2-3 сервиза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря на модераторите за почистването. Лично на мен сервиз не ми е нужен,идеята беше колегите който са имали проблем с кутиите да кажат кой сервиз е ремонтирал кутията и после е заработила както трябва и сервиз който е ремонтирал кутията ама после се е налагало отново намеса на някой който знае какво прави.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми се струва преовеличен митът за Мишо , може би е от първите които успешно ги правят , ако не и първия, но след толкова чести проблеми никой ли друг не спечели доверието на потребителите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора спрягат имена на сервизи като Das Auto Service ,S car service  но никой не е дал мнение за конкретен ремонт.Даже ще се радвам ако  някой даде мнение и за сервизи не само в София.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Аци написа:

...

Не ми се пише пространно, но съм убеден, че ако веднъж работиш с него, ще разбереш защо е първият избор, без никакво преувеличение.:zustimm:

Друго по темата-аз знам при кой ще отида, но на нови колеги ще са им полезни и цени, освен адреси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Мишо деиствително само добро съм чел но чак до Хърватска да се ходи , незнам явно си заслужава ако някои ден ми се наложи ще се преценява на момента :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да четох го някъде ,но за постуянно или пак ще си ходи .

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един отрицателен вот за МиД авто Варна.....

Пълни некадърници отностно s-tronic кутийте,фърлят боб на диагностиката,сменят кот могат и то отделни елементи /съединители комплект при тях е само дискове без кошница/....

Лошото е че го осъзнах твърде късно след като се изръсих близо 4к за нищо....

Сега рекламаций ,разправий и чакане аджеба да са научат как се правят тези кутий,че и мойта да си я оправят....

А такива като мен са много......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, blavod написа:

Един отрицателен вот за МиД авто Варна.....

Пълни некадърници отностно s-tronic кутийте,фърлят боб на диагностиката,сменят кот могат и то отделни елементи /съединители комплект при тях е само дискове без кошница/....

Лошото е че го осъзнах твърде късно след като се изръсих близо 4к за нищо....

Сега рекламаций ,разправий и чакане аджеба да са научат как се правят тези кутий,че и мойта да си я оправят....

А такива като мен са много......

Колега и аз съм попарен от тях, а и след като видях какво са направили с колата ми, просто нямам думи пълни некадърници. 

Редактирано от grozdev_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след като не справиха от МИД авто с кутиите ви, как си решихте проблема?

Редактирано от icebobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят проблем го оправиха в DasAuto, момчетата си разбират много от работата има и снимки в страницата им във фейсбук, описали са всички “хубави” неща, които са сътворили убаФците от Варна.  

P. S. Бялата КУ 5 е моята. 

Редактирано от grozdev_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е е правиха МиД и аз имах същите симптоми с от 2 - 1-ва, но сега вече след около 7-8000 км. мисля, че изчезна или ако го има е много рядко.

Но като гледам на колегата колко объркани или липсващи неща са открили взех да се филмирам какво се е случило с моята? Хич не ми се дава отново някой да е пипа, за сега ще се кара така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дас ауто са далеч по-добри в клипчетата отколкото с кутийте, не се връзвай ма глупости, карай си колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...