Jump to content

Ауди А4 1.8 TFSI 2010г. с основен ремонт двигател


Recommended Posts

Audi A4 AVANT 1.8 TFSI първа регистрация - 02.2010г.; 160к.с.; на 195 155км

Колата е закупена в началото на 2017г. За съжаление попаднахме на автомобил който харчеше сериозно количество масло. Всичко друго беше перфектно. В крайна сметка се реши и се направи основен ремонт на двигателя. Приложена е снимка на документ издаден от сервиза какво включва ремонта.

Основен ремонт на двигателя през 04.2018г. (виж документ на снимките) - 5300лв. 

След ремонта са изминати около 15 000км. НЕ гори масло и двигателя работи перфектно.

В момента колата е със сменено масло и е обслужена.

Сложена газова уредба през 07.2018г. с гаранция 24месеца или 50000км - 1500лв.

Налични документи за газовата урдеба(гаранция, паспорт,  протокол за монтаж и др. необходими за регистрация в КАТ)

Нов акумулатор закупен през 12.2017г. (в гаранция още 1г. + документи) – 230лв

Нови зимни гуми купени през 2017г. - 600лв.

Втори чифт летни гуми. Не са нови но има живот в тях за още поне 2-3 сезона.

Заден Парктроник сложен през 2018г. – 250лв

Валидна ГО до 29.03.2019г.

Валиден Технически преглед  11.2019г.

Каско валидно до 25.02.2018

Валидна винетка до края на 02.2019г.

2бр. Ключове.
За съжаление наш близък човек от семейството почина и ни завеща чисто нова (2 годишна) Тойота авенсис. В крайна сметка се реши да се продаде аудито и да се запази новата кола.
Цена: 20 000лв
Телефон за контакт: 0888 93 98 24

Повече снимки на колата:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11546084976219448

 

За повече информация се обадете на посочения телефон.

13.jpg

1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Може ли да споделиш малко информация за тази газова уредба. Доколкото съм разпитвал TSI моторите се газифицират трудно и с доста скъпи и маркови газови системи. 1500лв говори за нещо подобно. Но тази гаранция, която си написал (50 000км) повече приляга на нешо подобно на Фобос и то не с високо  ниво на компонентите. Разпитвам, защото се зачудих да не би поляците да са искарали някоя ова система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, zeroheat said:

Здравей колега,

Може ли да споделиш малко информация за тази газова уредба. Доколкото съм разпитвал TSI моторите се газифицират трудно и с доста скъпи и маркови газови системи. 1500лв говори за нещо подобно. Но тази гаранция, която си написал (50 000км) повече приляга на нешо подобно на Фобос и то не с високо  ниво на компонентите. Разпитвам, защото се зачудих да не би поляците да са искарали някоя ова система.

Здравей, 

Газовата я сложихме с тъста в този сервиз http://sofiagas.com/цени/
Честно казано не знам модела. Тъста познава момчетата в сервиза и само им казахме на това ауди искаме качествена газова. Трябва да видя какво пише в документите(в момента не са в мен). Но по спомен там пишеше всеки елемент каква марка и така и не разбрах кой модел е газовата. Ще погледна утре документите и ще пиша.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се тормози човек. Просто ми стана интересно защото не си дал малко пари, а гаранцията е доста малка. Приличаща на гаранция за нисък клас турска или българокитайска уредба. Мисля, че за тези пари се намира схусно Ланди или БРЦ или Романо, а те идват с доста по-голяма гаранция. Поне 100 000км. доколкото си спомням. И май Романото беше 5 години.

 

Просто напиши марката, за да знаят хората каква е и това е. Щом колата работи добре .... в крайна сметка това е най важното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2.01.2019 г. at 9:20 PM, zeroheat said:

Не се тормози човек. Просто ми стана интересно защото не си дал малко пари, а гаранцията е доста малка. Приличаща на гаранция за нисък клас турска или българокитайска уредба. Мисля, че за тези пари се намира схусно Ланди или БРЦ или Романо, а те идват с доста по-голяма гаранция. Поне 100 000км. доколкото си спомням. И май Романото беше 5 години.

 

Просто напиши марката, за да знаят хората каква е и това е. Щом колата работи добре .... в крайна сметка това е най важното.

И така, малко със закъснение но чак сега погледнах какво пише в гаранцията. Малко набързо я снимах, но който има интерес ще я види на място.
Газова уредба STAG.

Поздрави

viber image-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Това, като гледам, е 'основен' ремонт при Жоровците...което ще рече, че нищо не е правено по колата. Или си си дал  просто парите на вятъра, или пак си ги дал + че си се разделил с някои оригинални части по колата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...