Jump to content

Audi A5 2.0 TDI


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Нов съм във форума и от известно време се опитвам да сменя старата кола. Като цяло съм се спрял на А5, като търсих с дизелов двигател и quattro. 

Попадна ми обаче обява за А5 с 2.0 тди на малко километри от официалния представител във Варна, но е само на предно.

Тъй като не съм много запознат с различните модификации бих помолил някой за съвет дали конкретната борйка си струва цената.

https://www.mobile.bg/11547803797350431

 

Искам да допълня, че ще се кара предимно градско с рядко излизане извън града.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост тази скоростна кутия не е за предпочитане. 

Въпреки, че пробегът е доста нисък и на теория не би трябвало да има кой знае какви драми в следващите 100тина хиляди километра. 

Знаейки обаче как "официалните дилъри" процедират с пробега, по-скоро не бих му се доверил. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари ми се вижда малко постничка... А относно мултитроника, колко от вас са карали с този от последната генерация?..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош мултитроника за градско, но не е по-добър от читав и добре обслужван S tronic.

А тази кола е прекалено скъпа за това, което предлага, демек нищо освен малък пробег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите! 

От чисто любопитство ще го видя, тъй като е на 100 метра от работата ми, но продължавам да се оглеждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...