Jump to content

Проблем с колата


Jorkata8141

Recommended Posts

Здравейте на всички. Искам да споделя един проблем с мойта кола. Имам а6 4ф 233 3.0тди и има проблем за запалването. Сутрин когато е студено влиза в авариен режим. Не иска да заварти и цялото табло свети и дава грешка във всички посоки. Единствения начин да го запала е когато слънцето го грее един час и като се стопли по някое време си пали без никакъв проблем и не дава никакви грешки. Всичко си идва на място и колата работи пърфектно. Карая на сервиз, но не могат да го оправят. Ако някой може да ми даде съвет какво да правя ще съм му благодарен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги те са толкова много грешки, че незнам кой да напиша. В скоростите, имобилайзера, в стартера, в ръчната, в гълтача и още много. Единствено което работи е радиото и като натискане спирачката и мига да движа лоста за скоростите, въпреки че на таблото ги дава блокирани. Това нещо стана когато изкочи маркуча от радиатора и доста антифриз се разля в кората на двигателя. Преди това нямах такъв проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слаб акумулатор, дай грешки или си провери слънчевите панели на покрива, може да не ги огрява слънцето рано сутрин

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще извика един приятел да я прочете с диагностиката и ще снимам грешките, които дава за да мога да ги кача за да ги видите.  ако е акумулатора, защото като се оправи и сама изчисти грешките, колата пали без никакъв проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега. Компа го гледаха, не е от него. Всичко е сухо под чистачките. Единствено място където се намокри при изтичането на антифриза е от долу. В сервиза където го карах и стоя 5 дни там, казаха че вероятно е от гълтача, но и те не сигурни. Препоръчаха му да го закарам някъде другаде????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така се държи като е преебан китайския имобилайзер дет го слагат застрахователите. обикновено за да има толкова грешки е проблем в мотор кан-а

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, бъгват шината по някакъв начин, или пращат грешни съобщения или я блокират по някакъв начин и всичките модули почват да пищят - ръчна, двигател, скорости - каквото се сетиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като отключа колата и като отворя врата и почва да пищи вътре някъде по таблото и след 2-3.спира. Като сложа ключа в гълтача и като я дам на контакт започва да пищи още по силно и започва да изписва на дисплей, че скоростите са блокирани, двигателя не работи и още много неща. Утре ще снимам и ще ви кача снимки да видите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си кан тапите от двете страни на таблото над бушоните,провери дали са закопчани хубаво !

Сега видях че си градски,мини утре през мен да четем до автомивка Фреш-0894020101-Костадин

 

Редактирано от koko_pz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега сега няма да мога да го докарам. Колата съм я прибрал в гараж и пак не иска да запали. Пак пищи вътре и всичко свети. Утре ако изгрее слънцето и се стопли, и ако реши да изчисти грешките сама и ако запали ще ти я докарам 

Редактирано от Jorkata8141
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Jorkata8141 написа:

Колега сега няма да мога да го докарам. Колата съм я прибрал в гараж и пак не иска да запали. Пак пищи вътре и всичко свети. Утре ако изгрее слънцето и се стопли, и ако реши да изчисти грешките сама и ако запали ще ти я докарам 

Обади се сутринта ако мога ще дойда на место да я видя какво прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това  с терминаторите в  таблото и аз имах проблем откопчах го закопчах го и вече година не са се обаждали модулите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Оказа се имобилайзера който е слаган в Италия. След като го премахна коко_pz колата заработи и пали без проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...