Jump to content

Въпроси относно Ауди А6 4F


D. Bibow

Recommended Posts

Колега това скърцане като даваш газ по рязко и на павета примерно го имаш нали? Че ноята има някво тропане в жабката ама немога да разбера от къде е, свалих я и карах без нея и нямаше тропане, съответно е в нея ама не знам къде точно. Тази кутия къде точно се намира, защото аз като свалих жабката не намерих такава кутия.

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това скърцане като даваш газ по рязко и на павета примерно го имаш нали? Че ноята има някво тропане в жабката ама немога да разбера от къде е, свалих я и карах без нея и нямаше тропане, съответно е в нея ама не знам къде точно. Тази кутия къде точно се намира, защото аз като свалих жабката не намерих такава кутия.



Ами като свалиш жабката точно върху нея незахваната никъде. Но колегата който е писал след теб казва че заводско не се намира там тая кутия. Което значи че може би ти скърца самата жабка. Провери за разхлабени болтчета и винтчета някъде.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами свалих я цялата и като карах без нея не тропаше и явно проблема е вътре в нея, а не знам да се отваря, поне аз не виждам нито болтчета нито нищо за отваряне. Иначе и моя модул е под седалката до колкото знам.

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята тропаше от вратичката ,стегнах пантите и тропането изчезна.

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за тях става въпрос може да е както казваш,мислех че натягат пантите не съм гледал, просто ги видях и натегнах и тропането спря,явно е било въпрос на късмет 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро я свалях жабката. Общо 5 болта са - 2 отдолу дето е показал колегата на снимката и 3 отгоре като отвориш вратичката. Ако не ме лъже паметта болтовете са 10-ки. Зор ми беше сглабянето обратно щото трябваше още 1 човек да придържа докато навивам. Пантите нямам идея как са хванати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жабката се сваля и слага и от сам човек без проблем. Мисля са 8-ца болтовете. Свалете си я и гледайте след това много хубаво да легне. Тя си се задържа сама при това положение леко и може да се завиват болтове. Не стягайте един по един до дупка всеки болт, а ги оставете хлабави и като напаснете - до край

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жабката знам как се сваля болтовете са 8-ца и са 5, понеже казахте за стягане на пантите за това питам, защото не виждам от къде се стягат пантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо спорите. При мен са 5 винта с глава за звездограм. Явно при всеки е различно [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко тъп въпрос към хората с шибидах... Имате ли подсветка на самия върток? При мен светиха само точките, които показват степента на отваряне, а на самия върток кръгчето и стрелката не светят. Сложих врърка от А5 и пак светят само точките 

9646749P.jpg

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...