Jump to content

Придърпва на газ и бензин


николай илинчев

Recommended Posts

Здравейте  колеги имам проблем със моето б4  получава се едно придърпване което ме побърква получава се и на газ и на бензин сменил съм всичко кабели свещи капачка делко бобина гофрето на инжекцйона беше скъсано и него смених ламбда сонда датчик за маслото на двигателя мисля че не остана нещо което да не съм сменил а проблема си остава има един момент като я изгася и после като подам контакт без да паля се получава пропадане на двигателя все едно задържа компресията по някакъв начин или  има скъсан тампон но няма защото и те са чисто нови когато се опитваш да потдържаш скорост придърпва все едно и свършва горивото закачах я на елкон няколко пъти всички казват че колата е добре но не е  ако някои може да помогне ще съм благодарен

Редактирано от VBI
Заглавие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши с какъв двигател си,обикновено АГУ или ГИ,гърмежи на газ имало ли е?Така както го описваш е хвърляне на боб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синият датчик не играе при обикновена газова.

 

На 16.09.2019 г. at 23:18, николай илинчев написа:

има един момент като я изгася и после като подам контакт без да паля се получава пропадане на двигателя все едно задържа компресията по някакъв начин

Ей това не го разбрах.

Според мен дърпа неотчетен въздух отнякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш че не гърми на газ,пък скъсан гофриран маркуч и сменян дебитомер 😕След смяна на дебитомера ли почна да го прави?Да не си взел някой гърмял такъв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.09.2019 г. at 18:15, Chitatelia написа:

Б4.. бензин... ЕГР :hilezh:

Ако е АБК може да е син датчик, дебитомер, ТПС...

Така е нямат само един шестак май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Колеги имам зъщия проблем с ауди 80б4 придръпва на 1,2,3,4сеусеща пртитов гармеше няма газ елибензин след почистване настъпково моторче продалжава да придрпва

На 22.09.2019 г. at 17:45, audi+ написа:

Така е нямат само един шестак май.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Провери всички тънки маркучета за вакуума. При мен се беше откачило едното от маркучетата за вакуум, които отиват към кутията на възд, филтър. Там управлява клапа за студен/топъл въздух.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...