Jump to content

Сутрешно палене и променливи обороти 1.9 \131


Blasteraudi

Recommended Posts

 Като захладнее колата започва да върти малко слабо на стартер и пали като форсира сама до 1200-1300 оборота. След около минута ги сваля сама . Мериха ми акумулатора,сменях свещи,четки на стартера ,динамото зарежда....всичко изглежда наред,но продължава да върти бавно сутрин все едно не може да засили стартера добре. 

Отделно ме притеснява тази промяна в оборотите.случва ми се и на светофар да ги вдигне сама на 1000-1100 и да ги свали сама. Нещо не е както трябва. 

Моля ако някой има идея да сподели и даже добър майстор в София не бих отказал тъй като не съм много запознат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си да. Ей сега я закачихме и излезе темп. датчик. Ще го смени е тези дни и ще видим какво ще е положението. Колко пари е знае ли някой? 

А относно слабото въртене и трудно палене сутрин някой има ли да каже мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартера е гледан. Момчето каза че всичко е било нормално. Ротора си е бил наред. 

Откъде може да идва проблема.Тегаво си върти сутрин и мъчно пали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами..... щом мотора работи нормално..... няма как проблема с въртенето да не е или акумулатор или стартер....то друго няма! Освен електрониката да го ограничава по някаква причина..... ама ме съмнява! Ако няма развитие, опитай в друг сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм имал....а и никога не е късно за това. Колегата малко емоционално се изказа за паленето при Ауди. Всякакви не палещи бараки се срещат. Отделно, във форума пишат предимно за проблеми.....де факто в България се движат десетки хиляди Аудита, VW, Skoda....1.9 и повечето са изминали по половин милион километра преди да създават такива проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...