Jump to content

Сутрин предницата е паднала


forkoz

Recommended Posts

Здравейте колеги, забелязвам от известно време, че предницата сутрин е паднала. VAG-a не показва грешки във въздушното. Преди няколко месеца рециклирах едната предна въздушна възглавница... През деня си я карам, няма никакви проблеми, но сутрин почти винаги иска да надуе малко... Някой с опит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип като я заключиш винаги слиза малко долу, за да не държи толкова високо налягане във възглавниците. Чуваш ли компресора да помпи всеки път?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Проблемът ти е елементарен .Има едни накрайници(клапани)  в който влизат тръбичките който ти помпят възглавниците.Тия  накрайници се ебават с  времето и започва да издиша ,както има и вариянт  да  спрът да  ти изпускат въздуха обратно.Взимаш си едни нови (180 лева брайката ) или втова ръка(не препоръзвам) и ги сменяш.Смяната става за 10 минути.Ако търсив втора ръка,стават от Кю,от таурег  и мисля от кайен.

Ето ти и нещо  подобно за да видиш за какво иде реч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия накрайници не знам къде се продават. Навсякъде излиза като част от въздушната възглавница, която пък е част от амортисьора е цената е потресаваща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В клипа пича е снимал кутията на която пише и кода на частта. Правим бърз преглед в google и получаваме аналогичен резултат. 

Това е ако не ти се занимава да питаш в дилърства и магазини :)

Редактирано от Excessive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всизки авточасти се продават по магазините за АВТИЧАСТИ,как така не знаеш къ де се продават колега??? Ако не ти се ходи до магазин (180 лева нов клапан) отиваш на една автоморга ,даваш 20-25  лева и  монтираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.11.2019 г. at 17:20, ma3xa написа:

Тия накрайници не знам къде се продават. Навсякъде излиза като част от въздушната възглавница, която пък е част от амортисьора е цената е потресаваща.

aliexpres

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/12/2019 at 5:20 PM, ma3xa said:

Тия накрайници не знам къде се продават. Навсякъде излиза като част от въздушната възглавница, която пък е част от амортисьора е цената е потресаваща.

 

Ето ти ги:

https://aeropik.bg/Klapani-Vazdushna-Vazglavnica-Audi-A8-2-broia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/16/2019 at 6:20 PM, royce said:

 

Без да искам да се заяждам:

Quote

Представяната част е афтърмаркет, произведена с най-високи стандарти за качество.

 

Демек, човека може да продава и такива от алито. А за 130 лв оттам може да си купиш толкова клапанчета, че да си сменяш всяка седмица.
Нищо против търговеца нямам. Знам че продава и читави неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...