Jump to content

Oригинален телефон в подлакътник на Q5- 2010?


Nikola_RS

Recommended Posts

Здравейте,имам основа за зареждане и връзка с телефон в подлакътника на Q5 - 2010-a ,но някой се е постарал да го прибере преди да продаде колата,за това сега искам да го въстановя.Въпосът е какъв модел и марка е телефона.Срува ми се че е някоя стара нокиа,но не знам точно.И какви са предимствата да има телефон там- може би с една клонирана сим карта (както съм при А7-цата ) би било удобство?

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш извод към който се добавя друг кабел (за iPhone, USB, Android) най-вероятно.

Използва се като зарядно или да слушаш музика през него (с по-добро качество от това през блутут-а).

Направи една снимка да го погледна дали е същият и ще ти изпратя снимки да погледнеш и моите кабелаци.

П.П. Нещо такова ли е? 

aux-connector.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не,в подлакътника има цяла стойка оригинална на ауди с подложка за телефон,но е някой специален модел - нокиа,прилагам снимка.

IMG_7885.JPG

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Възможно е да не са го взели, а да имаш подготовка за телефон. И при мен подлакътника изглежда така, но в оборудването на колата е записано, че имам само подготовка без апарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре,а знае ли се какъв трябва да е апарата и въпросната подготовка за какво точно служи-зарежда ли го,към антената на колата ли го свързва??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, заготовката за телефон има за цел да добавиш стойка и слушалка. 

Т.е. трябва да търсиш стойка за телефон първо .. после се чуди, какъв е телефона .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, както колега по-горе е казал, ти имаш това: цък!

Можеш да го замениш с това: цък!, но не виждам смисъл. Музей ли ще отваряш в подлакътника? :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цялото питане е за това ,че ако знаеш за какъв телефон е подготовката,можеш да сложиш от новите преходници за безжично зареждане на телефони,за това иде реч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук, това са всички адаптери за твоята заготовка (стигат до Айфон 5): цък!

Номера на всички започва с 8P0051435, 8K0051435 или 8T0051435, така че можеш да търсиш в Гугъл по него: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам за пореден път да те попитам, каква точно ти е идеята? 

За какво ти е такова нещо, в подлакътника? 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е да си слагам там Галаксито и да се зарежда безжично,както и на жена ми айфона - посредством този преходник,но за да стане това трябва да разбера на  какъв телефон от старите съответства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няколко души ти обяснихме че заготовката ти не съответства на никой стар телефон, а съответства на един куп стари адаптери за различни стари телефони. Аз даже ти дадох линк със списъка им по-горе.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поставката е универсална и няма нищо общо със заговотвката за който и да е телефон ;)

Иначе това е правилният парт номер: 4G0051435B обаче първо е спрян и май няма запестител и второ дори да се намери е някакви абсурдни пари (над 100 евракис ) ...

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това му трябва, но не мисля че има адаптер от неговата заготовка към тази поставка. Ще трябва просто да я махне. (Ако пък има такъв адаптер, и той ще е едни 50 евра.)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Nikola_RS said:

Идеята ми е да си слагам там Галаксито и да се зарежда безжично,както и на жена ми айфона - посредством този преходник,но за да стане това трябва да разбера на  какъв телефон от старите съответства.

Ти осъзнаваш ли какво неудобство си създаваш?

Първо- ще има функционалност само на дълъг път(и то ако не си ползваш телефона).

Второ- колкото и да ти е фаст чардж, ти дефакто не можеш да си ползваш телефона, който ще ти стои В подлакътника.

Ако толкова много искаш да имаш безжично зарядно, има мноооооого ама много афтърмаркет универсални устройства, които за по малко пари ще ти вършат в пъти по - добра работа и ще можеш същевременно да си използваш девайса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...