Jump to content

Контрол звук от Блутут


Милчев

Recommended Posts

Здравейте! При свързан телефон с блутута на колата, немога да си настроя силата на звука при повикване, много е силен (силно се чува мелодията първоначално). Опитвах разни настройки, но нищо!Къде бъркам или какво не правя правилно? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То идеята ми е да не звъни силно първоначално :)  като го намаля от там докато звъни после като вдигна не се чува. 

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

включен ли ти е bose audio pilot или gala за dsp музиката?

Имаш ли монтирано допълнително някакво устройство за аудио? cd емулатор, bluetooth, друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има ли MMI?

По спомен го имаше в менюто, но някъде бях чел, че е само при MMI.

Ако не, пробвай докато ти звънят следващия път да настроиш звука от врътките на волана, би трябвало да го запомни и да ти звъни със същата сила за напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах сега кви ли не варианти, но нещо не ми допада много крайния резултат. Пробвах това докато звъни моя телефон , да намаля  силата на звука(от волана и от долу) , НО после не чувам повикващия, съответно увеличавам (пробвах от волана и от другото копче долу) след затварянето при следващо повикване отново е силна мелодията (което си е направо стряскащо) от MMI намерих GALA(BASIC) Има два варианта включено и изключено. Пробвах двата варианта няма разлика! Имам включено допълнително в AUX блутут за музика. Изклюпих го от AUX макар и да не беше активиран. Пак няма разлика. Къде бъркам? 

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда Huawei че. В Developer options. Намираш настройка Enable in band ringing. И я изключваш. Така мелодията на телефона спира да звъни и остава само тази на автомобила която е с нормално волуме. [emoji16] Developer options в гугъл ще откриеш къде се намира за твоя модел телефон.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми беше интересна темата, взех че погледнах в менюто за разработчици на моето п30про и се оказа, че там си е изключено, без да съм пипал нищо... Само  го отбелязвам, не че нещо... Скоро не ми се е случвало да ме нацелят, докато шофирам, та нямам спомен с гръм и трясък ли се отбелязва събитието... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на сонито нямах проблем. Но откакто смених телефона. Нагласяш звука на телефона, звъни-вдигаш-не чуваш - увеличаваш. На следващото звънене на телефона волумето е на макс и може да ти изскочи сърцето направо. [emoji23]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Тома said:

Не знам и едва ли има. И от iphone ли звъни толкова силно през говорителите?

беше идеално, докато не сложих един афтърмаркет cd емулатор, в който слагам sd card, usb flash и мога bt audio streaming.

когато слушам така музика, което при мен е постоянно, понякога при входящо леко гръмва за под секунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти. Лошото е че айфон нямат почти никаква кустомизация за каквито и да е настройки. Едва ли и за това....

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е много рядко и леко, децата и жена ми се стряскат чат пат :) 

даже не съм пробвал кога го прави и да се опитам да го избегна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...