Jump to content

Разчитане на Дино Графика Ауди а3 8л


joint_1551

Recommended Posts

Здравейте колеги!
Реших да замеря моята количка на Дино да видя какво се случва.Има някакъв проблем явно ще прикача графиката от стенда.

Ще съм благодарен ако има някои които може да ме насочи какво се случва.
Колата е Ауди А3 8л АТД 101коня (пълен сток).
Поздрави! 

 

 

88136756_311188539839613_4083369616129130496_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата от Диното ми казаха евентуално от нагара да влияе, да се пробва да се изчисти, колата има Егр.
Тези дни ще я закача на диагностика да видя какво се случва и там и ще споделя снимки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах графики в нета на този двигател, всички го мерят от 1500 оборота нагоре, преди това няма данни.
Твоята графика е супер странна, според мен е невъзможно да си изкара максималния въртящ момент на 1200 оборота. И то 240 нм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което пък от своя страна говори, че евентуалният проблем би могъл да бъде в диното/оператора на диното и невъзможността му да работи правилно с него, а не в колата.

Редактирано от GTX3071R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има го и това като вариант, но като цялото аз нямам проблеми с колата.Единствено ще кача снимки, ако има грешки на Вагком.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диното тоя ден е било доста щедро. При макс 240нм, на 1200 обороти с турбо си е върха, виж ако е с мех. Компресор или атмосферка над 5000куб. Е възможно на тези обороти да го постигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...