Jump to content

Какви гуми да си купя :(


Recommended Posts

Помогнете че се чудя кви летни гуми 195/95/15 да купя,предлагат ми

Корморан 75лв

Корморан 69лв

Vredestein 97лв.

направо се чудя кво да правя,някои ако има впечатления или предложения ще съм благодарен :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мои преки наблюдения, зимният Корморан не става за нищо. Ако и летните им са същите, по-добре не взимай.

Абе, летния става за парите си, но не се държи много добре на мокро, иначе за парите си е добър, Сеата е с два нови Корморана отпред, сега ще ги сложа отзад, за предни ще сложа нещо по- надеждно :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помогнете че се чудя кви летни гуми 195/95/15 да купя,предлагат ми

Корморан 75лв

Корморан 69лв

Vredestein 97лв.

направо се чудя кво да правя,някои ако има впечатления или предложения ще съм благодарен :)

много тънки цени бе колега :hilezh: каде това, че и на мен ми трябват ама 195/60 14"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много тънки цени бе колега :hilezh: каде това, че и на мен ми трябват ама 195/60 14"

ами с няква отстъпка са затова цената е такава ама вчера минах да ги видя,той тоя корморан такова дърво че няма накъде повече по добре да събера още 40-50 кинта допълнително ама да е нещо свястно поне.Спрял съм се на "кумхо" и "ласа"-/за нея още се чудя/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с право се чудиш за "Ласа"-та! Отначало карах с такива и след няколко завъртания ги изхвърлих. Сложих Fulda Carat Attiro и вече два сезона, да чукам на дърво, не съм се въртял... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на "кумхо" и "ласа"-/за нея още се чудя/.

Vredestein e добре, не се чуди аз накрая такива ще взема :dance: , а за Ласа не се лъжи според мен не си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на свои ред съм много доволен от Фулда Карат Прогресо.Харесва ми как държат на мокро особено.

vladi_di може да не си оцелил добър чифт,или пък ние сме оцелили. Голфа на приятелката ми е с такива зимни корморани и като съм го карал доста добре се държи,ама знам ли....това не е марка за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с право се чудиш за "Ласа"-та! Отначало карах с такива и след няколко завъртания ги изхвърлих. Сложих Fulda Carat Attiro и вече два сезона, да чукам на дърво, не съм се въртял... :wall:

FULDA CARAT ATTIRO са победители в теста на ADAC през 2003 за 195/65 R 15.....

Сега в момента този модел също е на ниво :bia:

Може да сложа такива, ама май вече не се произвеждат...

CARAT PROGRESSO - за тях AUTO BILD казват, че държат особено добре в мокро и сухо време, ама спирачния път се удължавал много..демек в завой са ОК във вода и сухо време, ама при спиране не са много много добри.... Ама все пак това са гуми от HIGH PERFORMANCE клас..и на ауди Б4 ще са му повече от добри предполагам, даже и при спирането

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...