Jump to content

Ауди а3 проблем с оборотите след смяна на съединител


Dilqnstoqnov00

Recommended Posts

Здравейте колата е 1.9 тди, и имам проблем със оборотите. Смених 2 пъти чисто нов съединител, беше разбит и след като го смених започна да вдига обороти повреме на движение,  най вече на 4та и 5та предавка, вече не знам какво и къде да ходя да правя един майстор казва коляновия вал играе ии по-добра нов двигател по - евтино, после се оказа, че колата работи на 3 цилиндъра и 4тия изобщо не работи, но едва ли ще е от това това вдигане на обороти. Това го прави в движениие като подам малко по рязко газ тя вдега оборотите от 2 на 3 а скоростта не мърда и бучи като автомат това продължава 3 4 сек после падат и се изтрелва, много ще съм благодарен ако някой сподели и мо препоръча какво да правя, че вечче и аз не знам. 😔

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После я закачихме и дава само грешка на егр, и че не работи  4ти цилиндър

 

Съмнява се в колянов вал, че играе и от това вдега оборотите и направо нов двигател по - добре

Без това и дюзите са за правене... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда на някакво омасляване - в началото боксува, после зацепва. Е, да, ако феродото на съединителя е някакво кофти качество - също.

Редактирано от gmanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязъл съм, че афтърмаркет съединителите имат по-тясно феродо на притискателния и имат склонност да боксуват(не на всички марки и модели). Особенно при дизелови автомобили с оглед на по-големия въртящ момент в определен диапазон от обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това говори много лошо, защото не знаеш да се изразяваш технически.

Преди 1 час, den4cho написа:

съединителите имат по-тясно феродо на притискателния

Притискателя (притискателния диск) няма феродо.

Кое му е по тясното на феродото? диаметъра? Не си сериоизен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моя грешка исках да кажа феродовия.. мисля се подразбира от това което съм написал.

 

Мисля, че е доста прибързано да се определя дали съм сериозен или не от една збъркана дума. Който знае за какво говоря ме е разбрал. Теб не те коментирам сериозен ли си или не с твоя коментар по темата....

Редактирано от den4cho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...