Jump to content

Струва ли си ?


Recommended Posts

Имам възможност да дам Купето и 2 хил. и да взема от един приятел А3 1.8 20V. без клима е колата.Струва ли си?А3 ката е добра и напълно обслужана,ма и мойта е така де :hilezh:

Моля темата да бъде преместена в правилния раздел.

Редактирано от dak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата определено не е за Главен Форум, би трябвало да го знаеш като потребител от 1 година с 320 мнения...

Иначе по-новото би трябвало да е по-добро при равни други условия - техническо състояние, пробег и т.н.

А3-ката съм чувал, че е със здраво окачване, за тоз мотор 1.8 20V има много положителни отзиви във форума...

От друга страна Купето си е твое и само ти му знаеш реалното състояние...

Моето мнение в случая клони към 3-ката :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 RuLzzzzZzz. Не знам как й е техническото състояние но новото си е ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво повече ще получиш от тая смяна нито по голям нито по конфортен нито по мощен или бърз автомобил. И климатика го няма. Ако купето ти е на 6 си го карай и му се радвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(

И какво повече ще получиш от тая смяна нито по голям нито по конфортен нито по мощен или бърз автомобил. И климатика го няма. Ако купето ти е на 6 си го карай и му се радвай.

Има нещо такова,то аз съм си мазохис,тъкмо стегна некоя каляска и ми поомръзне и реша да я сменявам с друга каде не се знае кво ще излезне.А ианче верно,че по новото си е по ново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола без климатик?

Лично аз не бих я гледал. :(

Ако си решил да скачаш на А3, клима задължително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип - А3-ката. Но без климатик - не ти препоръчвам. Първо ще се чудиш как да му сложиш климата, после като видиш колко пара ще струва, ще тръгнеш да я продаваш, ама ще ти е голем зор, щото всеки, който ти се обажда, ще пита "има ли климатроник"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако купето ти има клима, изобщо недей да се занимаваш с разни А3ки. По-добре си търси с климатик, че както е тръгнало всяко лято да е по горещо от предишното не знам как ще се издържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кола без климатик много трудно се продава освен ако не е за много малко пари :dance:

... Все пак се замисли защо се навива да я бартероса твоя приятел. А3 без клима ще я продава дълго време докато купето ако е стегнато бързо ще го шитне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...