Jump to content

А4 много кончета.


Recommended Posts

Здравейте питах във madcowtuning за такъв комплект само че за ТДИ и теми отговориха че не работят върху дизели. Така че въпроса ми е следния. Можели изобщо да се сложи на дизел такъв комплект и колко ще струва.

59eq3.jpg

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на твоя дизел не са му нижни чак толкова неща май. Слагаш турно от мотор 131 коня, слагаш 216мм дюзи (може и с 205 да стане) друга генерация, чип който да е добре настроен и ще стигнеш към 150 кончета. Незнам обаче как ще държи съединитела (може и нищо да му няма де да го знам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото иска да бега много и да харчи малко за това :bia:

Тва не е дизел срещу бензин успокой се....ония там в оная тема АНАТЕМА.... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да бяга двойно, продай този гроб и си купи 1,8Т. Ще ти излезе по-тънко. :bia:

Ама колеги момчето ОЩЕ Я НЯМА КОЛАТА!!! Иска да кара 1.9тди 97 черна...ама всъщност не кара нищо..та само си пускаме теми за тунинг на въображаема кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това че нямам кола ако означава че не трябва да пишете не пишете тогава кой ви зори. Но мисля че ако има конкретни отговори а не ала бала темата може да е полезна и за други. И не си мечтая за това ако може да се направи като си взема кола ще го направя. Просто нямам годините за кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са нерви пич, тук повечето са "батки" родили са се научени, знаещи и можещи. Да не забравя, те не карат коли ми звездолети придвижвайки се на принципа на огъване на пространството, ти наиш ли къв тУник е туй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам тема, ще питам в тая...мисля да купувам едно Бюгати Вейрон и се чудя дали и на него може такъв тюнинг да му са направи? Питах тука един майстор и каза за 200лв ше опраи сичко, но да ли да му вярвам??? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам тема, ще питам в тая...мисля да купувам едно Бюгати Вейрон и се чудя дали и на него може такъв тюнинг да му са направи? Питах тука един майстор и каза за 200лв ше опраи сичко, но да ли да му вярвам??? :)

Офффф мале вие наистина не приемате тука нещата на сериозно човек да не пита нещо не знам за какво е този форум тогава ако няма да си помагаме един на друг кой със каквото може. Давайте тогава пълнете със глупости тука. :dance::hilezh::)

Или поне си признайте че не чаткате абсолютно нищо и да свършва. Ще помоля модератора да изтрие темата направо не да я заключи ИЗТРИЕ няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oki_tuning недей се нервира излишно няма смисъл.когато си вземеш а4-ката и покажеш снимки и обясниш какво точно искаш да правиш с колата и в каква посока съм сигурен,че колегите ще те насочат към точните фирми и хора,за да осъществиш каквото си намислил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз му казах и по-горе намомчето.Като купи колата,смени и консумативите и оправи какво има за правене по нея. И все още има останали пари,ще си говорим за тунинг за джанти за брони и така...ама всичко е с пари.Само една гума 17-ка е 250лв..(евтина) И едни хубави джанти 2-ра ръка са поне 700-1000лв.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече знам какво ще му правя. Ще му сменя Intercooler със по голям и един чип и спортно окачване и като онази дето пуснах оптиката и е готово само остана даси взема колата :dance::D:) . Какво мислите за Intercooler ???? Поне това кажете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остай ги да си пишат в по-полезни теми, тия дето като светне нова тема и веднага са я напълнили с постове са ясни... и аз така попитах, преди да си зема колата и ме нахраниха 100 човека, дето ми обесняваха как да си купя първо колата, после да си сменя консумативите и след това ще говориме. Сега имам колата и консумативите си смених, ама желанието да попитам някой нещо в този форум го загубих, ама кво от това като и на тях самите не им пука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...