Jump to content

Проблем с Ауди а6 ц4 ACE


Stanimir441

Recommended Posts

Имам проблем на който не мога да намеря решения и бих се радвал ако можете да ми дадете съвет за отсраняване.

Колата в момента е само на бензин има газов инжекцион но той само е подреден без да са му вързани кабелите.

отварях мотора тъй като нямаше компресия на 3-4 цилиндър. Смених главата с друга която имах отремонтирана от предния двигател. Зацепването на ремъците е направено по учебник делкото до колкото мисля го нацелих на белега (нямам стробоскоп). Кабели на свещите са нови njk. Имам две инжекции и с двете съм пробвал (работещи са на 99%) и проблема остава, ландсондата също е нова bosch

А самият проблем е :

ДВИГАТЕЛЯ ПАЛИ ОТ ЧЕТВЪРТ НЯМА ИГРА В ОБОРОТИТЕ. Няма мощност глъхне все едно не и достига нещо и се тресе, до 2500-3000об се форсира плавно все едно нещо я спира, а след 3000об се форсира без проблем, но когато е на място тръгна ли да карам е куц кон и то голям едвам върви. Мирише на суров бензин и с двата инжекциона

1F8387D6-DD65-4381-BB44-588C3438DD87.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТПС-а и ламбда сондата бих проверил отново.Виждам написано,че е нова,но все пак......И не на последно място да се провери за паразитен въздух да не смуче отнякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги проблема е отстранен, новобранска грешка, кабелите на 2ри и 3ти цилиндър бяха разменени на капачката на делкото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...