Jump to content

Коя от двете...  

56 гласа

  1. 1. ?? ??????...

    • ???????-?
      17
    • ?????-?
      39


Recommended Posts

Do тук се начетох на мнения на "СПЕЦИАЛИСТИ" :bia::bia: особенно за БРАВУРИС ...значи по .....

Абе аз мисля, че ти караш друг размер, и той е по-направен. Твоя е правен във Франция, а този 195/65/15 май не е правен там :bia:

Френската гума е мека гума, докато другата не се знае... може и да си е пластмаса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 130
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Твоя е правен във Франция, а този 195/65/15 май не е правен там :bia:
Размерът на Искрен (iso) е 195/60/15 и точно в това е проблема. Гумите с този размер са по-скъпи от посочения при Малоя и Дънлоп. :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм супер доволен от NOKIAN! Отпред съм с такива, а отзад с МИШЕЛИН ПРАЙМАСИ :)

Мишелина има грайфер около 4-5 мм. обаче е супер гадна гума :bia:

Не държи даже и на СУХО колкото НОКИАНа, да не говорим за мокро!! Като сложа РАЦЕРСКИТЕ обувки, задницата ми поднася а предницата не мърда!!!! Все едно че имам задно предаване :bia: Преди и отпреде бях с такъв мишелин, колата имаше перфектен баланс при занасяте - и задница и предница поднасяха еднакво :bia:

Нокиана не е скъп модел, NRE се води.. много ми харесва, а е и почти безшумна..

Колкото до корморана - супер тънка гума, по-тънка е и от келбера и от мишелина! Не бих сложил това на АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тези гуми не са за АУДИта, малко хора карат с такива, не очаквай да има още много мнения :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се чудиш коя от тези две марки БАРУМ според мен по здрави страници и с една идеа по голям пробег ако ли не замисли се за нещо японско :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

No.1 e Bridgestone Turanza ER300 :hilezh:

Иначе NOKIAN са в пъти по-добри гуми от барума и матадорката... всичките съм ги карал..

Ама иначе от анкетата съм за барума де..

Ама си мисля, че гумите за АУДИ са CONTINENTAL ;)

Комбинацията е класика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да това е така щото май на много хора не им харесва да гледат аудитата с матадорки и барумки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Kleber примерно)

Карам с Клебер Dinaxer НР2 и мога да кажа, че на морко са безупречни, при скорост 130-140 на мокро имат чудесно поведение, при завои даже са по-добри отколкото на сухо/субективно усещане/. За Барума мога да кажа, че са добро решение, по нестабилни са и на сухо и на мокро, но като цяло са прилични гуми/Брилиантис/, според мен са по-твърди от Клебер-а... Впечатленията са ми базирани на гумите поставени на различни автомобили, така че може минусите да са от окачване и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да това е така щото май на много хора не им харесва да гледат аудитата с матадорки и барумки

Ма нали никой не караше с такива гуми?!?

Я реши последно карат ли хората с такива или не!?! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тука по служебните коли се карат такива.. ама АУДИ-тата са само 2... с BF GOODRICH :hilezh:

Ами тука по служебните коли се карат такива.. ама АУДИ-тата са само 2... с BF GOODRICH :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема кола за определен модел гуми и гуми за определен модел кола... :hilezh:

Ами виж тази тема ТУК

Най-отдолу на снимката пише- НЕ ОТГОВАРЯ НА ВИСОКИТЕ ИЗИСКВАНИЯ НА АУДИ (точно на А3 са тествани всичките)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухаахахаа колега що пишеш още по тая тема бе? Ти им обясняваш, че тея гуми не струват, ама те пак си знаят тяхното :hilezh: Ти закво се пънеш, остави го човека да си купи Матадор или Барум и да се радва на живота бре :unsure: Ся само някой да не ме нападне,че щото видете ли Аз продавам гуми по-долу и плюя, щото аз нищо не съм препоръчал, а само казвам кое не става СПОРЕД МЕН :bia: Все пак колега консултирай се за ЦЕНИТЕ на Дънлоп с КОКО 100 С4, че може и да ти харесат, та поне колата ти ще е с ГУМИ, а не с лайна :bia:

П.П Сорри ако тона е дразнещ за някой, не е с цел интрига или нещо, просто се чудя защо Спиди Мен 3 та страница се опитва да ви обясни нещо, а не вдявате :) Следователно темата е безсмислена и закупуването на Матадор или Барум, вече е решено :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е провокативна, ама ко да правя като се ядосвам като видя ауди с гадни гуми ?? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Око да види, ръка да пипне.

Аз вече се парих с тия гуми - с Барум-а сам се натирих (Opel Vectra A) а с Матадора ме натириха (фабрично дойде така). Ама някой хора не слушат...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Аре още един се изказва неподготвен!Ти що пишеш по тая тема!?Хем ви не аресва,хем па и на тарикати се прайте!Когато съм говорил с Коко и с други колеги за гуми и цени,тая тема не е съществувала въобще!Да кажеш,че гуми Барум са лайна и да твърдиш,че се занимаваш и разбираш от гуми е меко казано смешно...

П.С. Кои се оказаха големите капацитети по отношение на гумите...

Иначе сте веселяци де :unsure: ,как не са ви наели от ADAC или некоя друга "непоръчкова","не немска" организацийка...

Забавно е да чета,такива коментари!Въпроса с избора на гуми е решен отдавна вече по други критерий...

Добре,че има такива потребители в БГ,та да може да се продават и НЕРЕАЛНО скъпите и "мноо добри" гуми...

Най ми харесва като видя некой с кола за 3-4000 лв. и гуми за 1000 и кусур и джанти за 7-800 лв. :wall:

Са да не се обиди некой...щото като гледам как се палите... :hilezh:

Малийй,голема работа сте ей..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Да,гуми Барум или поне тези, които съм карал са ЛАЙНА и то най-големи :wall: Би ли ме цитирал някъде, където съм твърдял, че РАЗБИРАМ от гуми :lol: Щото даже и не си помислям да съм разбирач, а и не се занимавам, а просто покрай другите неща с които се занимавам докарвам и по някоя и друга гума, като това явно не пречи, щото досега недоволен НЕ е имало от мен(за справка виж коментарите в мойте теми за гуми и масла). И аз ти споделих откъде имам впечеления за Барум-от ЛИЧНАТА ми кола :bia: А тва за платените немски списания как да го разбирам, вие тука няква групичка дет сте спестили от гуми се опитвате да изкарате Барум на едно качество с Мишелин, така ли? Ако е така извинявйте, че ние тримата даваме мнение тука в тая тема :hilezh: Тука разбрахме, че сме само бълъци тия дето си купуваме хубави гуми, а в ЕВРОПА хората и те ли са бълъци B) И незнам защо, когато някой си купи нещо то винаги е най-доброто и всички други са бълъци :bia:

П.П Също се надявам да не се засегне някой от поста ми, просто тва си е мойта гледна точка, а мнението НЕ си го налагам на никой, а просто го споделям :bia: Всеки един от нас има право да си купува това, което иска и реши за разумно :):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...