Jump to content

Бордови компютър с Ауточек система


Recommended Posts

pif, братле, занимаваш ли се още, да измислим нещо за моята Б3-ка.. Всичко ще си платим както си е :bia:

Какво искаш да измислим

Редактирано от pif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега pif

Таблото ми е това от т.5

За лоста, ако не намера текъв мисла да направа същата интервенция като теб :)

И ми остава да намера ауточек система с компютър(прикачих я), така ли?

Обаче от къде щв взема сигналите за буксата обозначена със стрелка 3?

И ако дай боже :) цялата работа тръгне ще показва ли разход на гориво, налягания и сичко останало?

Ми то кат се замисля във VAG-COM-а нямаше инфо за тези параметри, а не трябва ли VAG-COM да се свързва с компа на таблото?

post-10789-1195376069_thumb.jpg

post-10789-1195377556_thumb.jpg

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се купи само борд. компа с ауточек без да взимам цяло табло?

Несъм търсил по моргите.

Горе долу колко пари е компа и колко цялото табло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се купи само борд. компа с ауточек без да взимам цяло табло?

Несъм търсил по моргите.

Горе долу колко пари е компа и колко цялото табло?

Може аз така направих, ако се навие разбира се продавача, кажи му че ще му оставиш твоя миничек и той пак ще има цяло табло за продаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може аз така направих, ако се навие разбира се продавача, кажи му че ще му оставиш твоя миничек и той пак ще има цяло табло за продаване.

Е верно бе, ти си гений!

Ама дано новото бачка!

Обаче от къде щв взема сигналите за буксата обозначена със стрелка 3?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е верно бе, ти си гений!

Ама дано новото бачка!

Обаче от къде щв взема сигналите за буксата обозначена със стрелка 3?

Ти букса 3 я остави на нас :respekt: , намери си борд компа, после ще те оправим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти букса 3 я остави на нас :D , намери си борд компа, после ще те оправим :D

xexexe ;) тва беше добро!

Мерси!

Почвам да рова по моргите, ама то в Плевен и Габрово знам все по една та трудно ще стане работата.

"И те така" :respekt:

Ама ти колко пари взе борд компа и колко е цялото табло?

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xexexe :D тва беше добро!

Мерси!

Почвам да рова по моргите, ама то в Плевен и Габрово знам все по една та трудно ще стане работата.

"И те така" :respekt:

Ама ти колко пари взе борд компа и колко е цялото табло?

Моя го взех за 30 лв само борда без табло. Цялото табло с борда незнам колко ще струва, ама при мене майче човека незнаеше какво продава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го взех за 30 лв само борда без табло. Цялото табло с борда незнам колко ще струва, ама при мене майче човека незнаеше какво продава

Че в моргата преди Габрово преди около година един приятел пита за табло за 80 с оборотомер беше 50лв.

Та за борд компа ми се вижда скъпичко, ама щом казваш, че не е знаел кво продава значи вероятно барда е скъп?

Ама е кофти, че давам старото щото ако нещо прецакам нещата! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с A4 1996 ADR но нямам такива благинки - само цифров километраж, дали за мен нещо може да се направи и колко пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Дойде време да се похваля и аз!След няколкомесечно издирване и безценната помощ на pif,на таблото ми вече има още една екстра:борд-компютър с ауточек-голям кеф!Искам да изкажа моите големи благодарности към колегата pif,за проявеното търпение и готовност да помага винаги-много точен човек си,Сашо!!!!! :lol::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравеи pif а за ауди 90 2000 115 пълна механи4на спринцовка става ли този борд комп аз съшто съм от Асеновград

Колега опитваме да се намерим сигнала с още няколко колеги от форума и при Б3-ка инжекция обаче засега удряме на камък, при Б4-ките управляващия сигнал е изведен и се намира на едно исъщо място без проблем при различните видове инжекциони дори и при механичната инжекция обаче при Б3-ка засега нищо ако излезе нещо ново ще пишем непременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиф...братле супер си. Благодаря за добрите отговори. Ако ми потрябва нещо при теб ще идвам. Да живее ПИФА. :tear:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Само да попитам pif ако се сдобия с ей това табло от RS2, дали ще можеш да го закачиш на Б3 90 куатро 20 клапана NM матор...и дали ще му бачка всичко?

tacho.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам pif ако се сдобия с ей това табло от RS2, дали ще можеш да го закачиш на Б3 90 куатро 20 клапана NM матор...и дали ще му бачка всичко?

Само с таблото май няма да стане, за да тръгне всичко.

На твойта гледам не си с облите ръчки, ще ти трябва и бутон за да ръководи функциите на борда номера му е 893927159.

Него не знам от каде ще намериш освен втора употреба, защото за нов ми обявиха 161лв./ дано да не бъркам цената може и повече да е/

Ще ти трябват поне още няколко датчика:

- датчик за предни светлини

- датчик за задни светлини / ако намериш общ за предни и задни мисля, че също става /

- датчик за течноста на чистачките

Но pif го е обяснил още в началото на темата.

Успех ти желая, голям гъдел е цялата процедура :hilezh: Стига да те влече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като се сдобия с всички части, само дето не ги знам точно какви са те, освен тези които изброи, защото моето няма абсолютно нищо, само един часовник :blackey: тогава ще търся pif :flipoff: тъкмо ще е свършил ремонта и ще има време :flipoff: Драсни един списък с чарковете само, ако не те домързи, които трябва да имам освен таблото... :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...