Jump to content

Бордови компютър с Ауточек система


Recommended Posts

Еми това е от мен засега, очаквайте и продължение като намеря останалите части:

Kак_да_си_монтирам_борд_комп.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги забравил съм да спомена в PDF-а за зумера за забравени фарове. Тъй като махаме съществуващата миничек система, а в нея се намира зумера за забравени фарове трябва да поставим друг. За целта в магазините за електроника се продават готови зумери на 12V струват 1,50 лв. аз си взех, но още не съм го свързал, предполагам че "+" се свързва на кафяво/жълтия кабел, който е описан в табличката на 14 пиновата букса, а "-" на маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: браво нямам думи

това отдавна ми е мечта но нямам нужните познания да се справя сам...но пък за всичко си има хора де :hilezh:

Редактирано от gambini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми това е от мен засега, очаквайте и продължение като намеря останалите части:

:hilezh:

... a за тди-та дали може да стане нещо.

Моята обаче го няма този борд-компютър за ауточек, а само обикновени лампи :hilezh:

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колко лв. ти излезе със борд компютъра и ръчките за управление и всички детайли ?

30 лв. Борда и 50 лв. ръчката, ама преди 1 месец един колега продаваше двете лостчета заедно с това за мигачите за 45 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за ауди 100 става ли това.Какво трябва да си купя освен лостчето?Дисплея има ли го в таблото или не?

При ауди 100 са малко по друг начин нещата. там ти трябва цялата платка на таблото или цялото табло. Бордкомпютъра и платката са едно цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега радвам се на това което си направил. и без да искам да те обиждам искам да те попитам колко пари ще ми струва да ми поставиш такав компютър и на моята кола??? тя е 1992г. 2000. 90hp. и е със четири лампи вместо мониторче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз миспя, че бесплатен овят няма :respekt: а и искам всечко да е точно и всички да сме доволни. частите ги нямам но това ще го оредим. аз съм от София но ще дойда да ми го монтираш. защо не ми оставиш телефонен номер да се разберем нещо конкретно?

p.s. ако не искаш тук да ти се вижда номера ето това е моят: 0886099966 Цветан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си купя табло на А6 с борд комп и ръчка за чистачките с копчета да ли всичко ще заработи на моето ауди 100,ще трябва ли да се правят някакви приспособления.И изобщо самите жакове на А6 същите ли са като моите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Направо я забийте в златен фонд... :)

Професионализма си е професионализъм.. чак в PDF формат се предоставят нещата. :dance:

Дописвам след пълното прочитане.

Това с лоста на чистачките говори повече от всичко останало за лудия ентусиазъм... такива фенове са рядкост.

:bia:

:):)

:flehan::flehan::flehan:

Редактирано от AUDIST
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Вече свързах и проверката за изгорелите крушки на ауточека :respekt: по късно ще опиша със снимкв материал как става това и какво е необходимо, остана само спец помпа за стъкломиещото да си намеря и всичко вече ще е на 100% готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ти си идиот.../от мойта уста това е комплимент/

Кефиш ме много...

От кьде тия нерви да се

занимаваш с тия неща не знам...!!!

:birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поаради уникалният смисъл на темата /нещо дето рядко се среща вече тук/, и "милия" комплимент на Пацо, я бодвам горе. Дано да имам по-често причини да го правя. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Привет....

Искам да попитам по компетентните, дали такъв БОРДКОМП с АУТОЧЕК, ще стане на Б4 ТДИ с 1Z мотор. Или е само за бензиновите мотори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!!!

Радвам се че има сред нас хора като Пиф и както видях във "ПДФ" файла Алексиев и Гризли. Преди полвин година ми се наложи да си търся табло защото на мойто ауди ( купе 92" АБК) му работеше само оборотомера и Ауточека (нямаше борд комп). Намерих едно табло от Б4 2.6 куатро със борд комп и миничек и разбирасе километраж до 260 :)(взех и буксата за борда). Обаче оборотомера не му показваше точно имаше доста несъответсвия между двете табла и аз от двете сглобих едно(с доста напасване и изрясване на пластмаси) и сложих борда, но не го бях вързал до момента в който не прочетох тази тема, защото си мислех че трябва да се слагат разни допълнителни датчици и разбирасе ръчката на чистачките да се смени. Веднага се захванах за работа и вместо ръчката изкарах бутоните отвънка и ги изведох в джоба под волана(където обикновено слагат газаджийските ключета. Бутони ползвах от една стара клавиетура, защото нямах време да го направя профисионално като Пиф. Единствената разлика обаче беше в схемата на връзване, при мен общия кабел не се явява Т10/6 както е на схемата, ами е Т10/3, може и при други ентусиасти да излезне така. Мерси много за инфото вече имам борд комп и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...