Jump to content

Фарове за А4


Lex_Luthor

Recommended Posts

Здравейте,въпроса ми е каква е големината на фар за а4 1995-1999 година и колко приблизително тежи,защото съм в чужбина и сам харесал едни в интернет и се чудя дали ще мога да ги побера с кутията в куфара ми ? Благодаря ви много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,въпроса ми е каква е големината на фар за а4 1995-1999 година и колко приблизително тежи,защото съм в чужбина и сам харесал едни в интернет и се чудя дали ще мога да ги побера с кутията в куфара ми ? Благодаря ви много.

С кутията са доста големи - колкото куфар от малките дето са най разпространени. Ако ги извадиш може да ги събереш в такъв куфар ама няма да остане много място.

Приблизителен обем който ще заемат е 20х15х40 см. Аз бих ги чекнал с кашона и бих се молил наще митничари да не се заядат :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз си ги донесох в раницата. От Австрия.

В другата раница ми беше багажа....и лаптопа.

...освен това, ако си в ЕС, никой няма да те пипне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше да ги разпределя в двата ми куфара с кутийте,защото иначе ще се чупят,защото аз сменям 3 самолета.Anchorage-L.A-Paris and Sofia :hilezh: . Но ако е така както казва колегата че няма да остане никакво място ще се откажа.Ще пробвам да ги изпратя по пощата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не са по 8 кила. Много по леки са.

Имай предвид обаче, че по летищата хамалите се отнасят много брутално към куфарите и може като нищо да ги батисат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уфф направо незнам какво да правя :respekt: ще измисля нещо.Да знам че по тези летища си играят с куфарите на футбол вместо топки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...